HPE spustila vylepšený partnerský program – Partner Ready

HPE Partner Ready

Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) vylepšila partnerský program HPE Partner Ready. Cílem je pomoci partnerům poskytovat dále lepší služby v segmentu malých a středních podniků (SMB). Program je navržen tak, aby nabídl partnerům kompenzační výhody, umožnil výhodnější přístup k financování projektů, a poskytl pestré možnosti k dalším obchodním příležitostem. Program Partner Ready zapojeným partnerům nabízí jedinečný osobní přístup, jak se dále personifikovaně vzdělávat a odlišit ve stále konkurenceschopnějším obchodním prostředí.

Téměř 70 % ročních tržeb společnosti HPE je v současné době realizováno prostřednictvím ekosystému partnerského kanálu HPE, přičemž jeho součástí je více než 80 000 partnerů z celého světa. Partnerský kanál významně přispěl k růstu služeb společnosti HPE, a díky němu vzrostly objednávky na HPE GreenLake meziročně o 85 %.

Novinky v aktualizovaném partnerském programu:

Partner Experience:

  • HPE FlexOffers: Společnost HPE také vylepšila možnosti při nákupu tak, aby partnerům umožnila konfiguraci zakázek na míru za bundlové ceny v inventářích distributorů. Tato nová funkce je integrována prostřednictvím HPE iQuote.
  • HPE Sales Pro: Certifikace pro fiskální rok 2021, které jsou přístupné prostřednictvím nového výukového centra HPE Sales Pro Learning Center, poskytují moderní, intuitivní, mobilní a interaktivní prostředí, a partnerům má pomoci se rychle sžít se strategiemi HPE. Kontrolní mechanismy umožňují efektivně prokázat zvládnutí obsahu a dokončit certifikaci v rámci HPE Sales Pro.
  • Rozšířený demo program: Demo program HPE obsahuje nové možnosti, snazší přístup k portfoliu výrobků a služeb HPE a umožňuje partnerům pořídit si vlastní demo zařízení s výraznou slevou. Připraven je také přístup k novým interaktivním ukázkám na demo portálu HPE, které nabízejí interakci s řešeními HPE. Partneři mohu dále těžit ze vzdálených živých i uložených ukázek a ověřených konceptů, stejně jako z živých nebo virtuálních prohlídek jakýchkoli zákaznických inovačních center HPE.

Software jako služba:

  • Workshop o poskytování služeb GreenLake: Ve fiskálním roku 2021 společnost HPE rozšíří možnosti partnerského programu týkající se HPE GreenLake o nový workshop, který pomůže partnerům posoudit jejich počínání poskytovat vše jako službu, a pomůže jim stát se zkušenými v prodeji HPE GreenLake. Workshop se bude skládat z konzultací s odborníky na transformaci HPE GreenLake.
  • Konkurenční kompenzace: Program HPE Partner Ready je jeden z nejlépe hodnocených partnerských programů na trhu, který partnerům poskytuje 3x až 5x vyšší kompenzaci v případě prodejů HPE strategických produktů a služeb jako jsou HPE GreenLake, HPE Ezmeral software portfolio a HPE Storage portfolio.

SMB:

  • Ochrana marží a cen: HPE nadále podporuje partnery věnující se novým směrům a nabízí jim počáteční výhody a ochranu cen.
  • Propagační akce a odměny: HPE malým a středním podnikům nabídne promoakce a regionální odměny a bonusy prostřednictvím věrnostního a motivačního programu HPE ENGAGE&GROW a HPE Financial Services.
  • SMB a mid-market co-selling: Pro zapojení dalších partnerů do ekosystému a zvýšení ziskovosti, společnost HPE rozšířila možnosti prodeje mezi poskytovatele řešení a služeb. Tyto nové možnosti jsou k dispozici prostřednictvím platformy a komunity Cloud28+.

„Každý rok na základě zpětné vazby od partnerů upravujeme program Partner Ready, čímž mu poskytujeme bezkonkurenční kombinaci toho, co je zapotřebí pro náš společný úspěch,“ řekl George Hope, HPE Worldwide Head of Partner Sales a dodal: „I nadále budeme kooperovat s našimi partnery a pracovat na dalších implementacích jejich zkušeností, což jim umožní odlišit se a rozvíjet odborné znalosti.“

Související články

Leave a Comment