H&P QA se stala zlatým partnerem Axon Ivy

Axon.ivy gold partner

Poradenská společnost H&P QA (dříve Hochman & Partners), která se specializuje na řízení kvality IT projektů, se stala zlatým partnerem švýcarské softwarové společnosti Axon Ivy. Prostřednictvím jejich softwarové platformy umožňuje firmám rychle zavádět optimalizované procesy do praxe.

Ze zkušenosti H&P QA vyplývá, že ačkoliv firmy napříč obory stojí o digitalizaci procesů na frontendu i backendu a napříč jednotlivými odděleními, v praxi širší digitalizaci brání používání různých robustních podnikových platforem a systémů. V důsledku toho firmy nedokáží efektivně využívat data, protože ta se nachází izolovaně v různých systémech. Projekty, které zvyšují digitalizaci, firmy nedokážou rychle a efektivně realizovat.

“Naši klienti získávají možnost rychlého nasazení optimalizovaných procesů za použití různých IT platforem z jednoho místa (obrazovky) ve velmi krátkém čase. Studie tak již nemusí končit jen na papíře,” vysvětluje Jiří Hochman, výkonný ředitel H&P QA důvody, proč se firma stala zlatým partnerem pro region EMEA.

Karanténní opatření ukázala, že vzájemná provázanost systémů je extrémně důležitá při přechodu na homeoffice. Díky platformě Axon Ivy mohou zaměstnanci využívat nástroje a data společnosti stejně, jako kdyby seděli v kanceláři. “Analýzu, vyhodnocení i návrh nových procesů jsme nyní schopni převést z papíru do praxe,” uvádí nejvýznamnější benefit partnerství Jiří Hochman.

O společnosti H&P QA (dříve Hochman & Partners)

H&P QA je česká konzultační společnost, která se specializuje na řízení IT projektů a jejich kvality. Zaměřuje se na krizové řízení, mediace vztahu mezi dodavatelem a odběratelem, procesní mapování, analýzy a Business Intelligence. Mezi její zákazníky patří zejména nadnárodní koncerny z oblasti pojišťovnictví, telekomunikací, energetiky a automobilového průmyslu.

Související články

Leave a Comment