Herní doupě ve stylu SureFire

Vaše herní doupě můžete vždy vylepšit sadou designových produktů od jedné značky. Představíme si tedy set herních produktů od značky SUREFIRE, která vyrábí herní příslušenství.

Condor Claw mouse

Jako první na seznamu bude myš CONDOR CLAW, která se svými osmi programovatelnými tlačítky a možnosti upravovat nastavení DPI od 800 do 6400 i v průběhu hry, určitě oživí váš herní stůl.

SILENT FLIGHT RGB 680

Dalším kouskem, který nesmí chybět a je ideálním parťákem pro myš je herní podložka s RGB osvětlením na okrajích a velkým prostorem i pro klávesnici. Ta nese název SILENT FLIGHT RGB 680. Poskytuje hráčům maximální přesnost a naprostou kontrolu během hry a je optimalizována pro všechna nastavení citlivosti jak pro optická, tak i laserová čidla myší.

 

Axis hub

SureFire logoTak a teď už nám chybí jen dvě věci. Jednou je rozbočovač, nebo chcete-li multiportový HUB a zároveň držák pro myš. Herní HUB SureFire AXIS bude středobodem vašeho herního stolu, jelikož k němu můžete připojit tři zařízení přes porty USB 3.2 Gen 1 typu A a také obsahuje slot pro karty microSD. Připojíte tak mnoho zařízení jako třeba myš, flash disk, externí HDD/SSD disk nebo sluchátka. A o nich teď bude řeč jako posledním produktu.

Harrier sluchátkaO těchto sluchátkách jsme již psali recenzi i natočili videorecenzi a jsou skvělé v poměru cena vs výkon. Na headsetu Harrier na první pohled zaujme výrazné RGB podsvícení obou mušlí. Nepřehlédnutelné a rozmanité barvy nepůsobí vůbec špatně a pokud se ve světýlkách vyžíváte, tak vám tato sluchátka rozhodně padnou do oka. O usazení sluchátek na hlavu se stará kovový hlavový most. Nechybí mu ani polstrování, díky němuž se nemusíte bát pocitu nějakého tlaku na vaši hlavu. Celý hlavový most je pokrytý koženkou a na první pohled tak budí solidní dojem. Náušníky jsou poměrně velké a velmi dobře odtěsní okolní hluk, takže vás ani řeči o tom ať tu online hru přece zapauzujete nevyvedou z míry. Prostě je totiž neuslyšíte. A nakonec ještě jedna vychytávka, kterou tato sluchátka nabízí a to, že si můžete jednoduše zcela odpojit mikrofon a po náročné vyhrané bitvě si v klidu vychutnat oblíbený film nebo si poslechnout starý dobrý pecky.

Název těchto sluchátek zní SureFire Harrier 360.

A teď už můžete zapnout svojí oblíbenou hru a hrr na ně.

Petr Smolník

Související články

Leave a Comment