GFI Software vyhlásila nejlepší partnery za rok 2019

GFI Zebra partner

GFI Software ocenila na svém každoročním setkání nejlepší partnery za rok 2019 na českém a slovenském trhu. Součástí vyhlášení byl GFIodborný program pro partnery zaměřený na aktuální novinky v řešeních GFI Software, Kerio a Exinda.

GFI Software vyhlásila nejlepší prodejce za rok 2019 v těchto kategoriích:

  • GFI Unlimited Partner (Nejlepší partner GFI Unlimited) – TORAS Marketing s.r.o.
  • GFI Most Active Partner (Nejaktivnější partner) – Cheops s.r.o.
  • GFI The Best Exinda Partner – KSP Computer & Services, s.r.o.
  • Partner of the Year (Partner roku 2019) – Amenit s.r.o.

Z průzkumu provedeného mezi všemi přítomnými IT prodejci vyplynulo, že většina z nich v posledních měsících pocítila vliv krize. Zatímco 39 % respondentů uvedlo, že zažili pokles, pro 16 % byla karanténa naopak příležitostí k vyššímu růstu. 45 % partnerů uvedlo, že jejich byznys události posledních měsíců co do objemu zakázek nijak neovlivnily.

„Chtěla bych poděkovat našim českým a slovenským partnerům za další úspěšný rok, který jsme díky nim v tomto regionu prožili,” řekla Lenka Kunecová, obchodní manažerka partnerského prodeje v GFI Software. „V letošním roce stojí před námi stojí ještě větší bezpečnostní výzvy v souvislosti s poptávkou organizací po řešeních, které jim umožní vyrovnat se se změnami po globální pandemii nemoci COVID-19. Ještě v letošním roce připravujeme uvedení několika nových produktů i promoakcí, které by měly našim prodejcům pomoci splnit aktuální potřeby jejich zákazníků.”

Související články

Leave a Comment