EVOLOOP v nabídce ATC

Evoloop

Společnost AT Computers rozšířila portfolio o nový produkt značky Evoloop. Jde o webovou aplikaci vyvinutou slovenskou firmou COMTEC s. r. o.  a slouží pro řízení prodeje, zakázek a servisních požadavků.

Aplikace obsahuje 5 klíčových modulů, a to adresář, cenové nabídky, obchodní případy, zakázky a service desk. Je vhodná pro malé a střední firmy, jejichž hlavní náplní je prodej řešení a zakázek, následovná montáž zařízení s případným pravidelným servisem a řešení servisních požadavků zákazníků. Typickým zákazníkem je například IT firma, která prodává a montuje kamery, síťovou infrastrukturu, implementuje IT řešení a zabezpečuje servis pro své zákazníky.

Firmy často řeší slabé výsledky obchodního týmu, malý přehled o obchodních aktivitách obchodníků, zdlouhavé zpracování cenových nabídek, malý přehled o zrealizovaných zakázkách, o materiálu potřebném k realizaci zakázky, a ztrácí tak přehled, protože vše se eviduje v papírové podobě nebo excelu. Tyto problémy právě pomáhá vyřešit aplikace Evoloop, díky níž máte možnost jednoduše vyhodnotit a sledovat jednotlivé obchodní případy a zvýšit tak efektivitu vaší firmy. Navíc, Evoloop je přímo propojená s ATC skladem, což umožňuje vytváření položek v cenových nabídkách přímo z ATC skladu.

ATC ve spolupráci s COMTEC vytvořilo microsite www.atcomp.cz/microsite/evoloop, kde najdete veškeré podrobnosti vč. kontaktů.

Marek Timura, vedoucí pobočky ATC na Slovensku, se ke spolupráci vyjádřil: „Sme radi, že náš slovenský partner COMTEC vyvinul túto aplikáciu a my ju môžeme ďalej ponúkať v našom produktovom portfóliu všetkým resellerom. Výhodou je, že je aplikácia prepojená priamo s naším skladom, a umožní tak našim zákazníkom zefektívniť ich prácu a ušetriť čas.“.

Miroslav Kapuš, Business Development Manager firmy COMTEC, ke spolupráci dodává:
„Spoluprácu s ATC vnímáme ako veľkú príležitosť osloviť široké spektrum firiem s nimi spolupracujúcich. Sme radi, že pre nich budeme môcť priniesť digitálny nástroj, ktorým dokážu zlepšiť svoje hlavné biznis procesy a byť tak efektívnejšie. Sme na začiatku písania nášho príbehu a sme vďační, že nám ho pomáha rozvíjať aj spoločnosť ATC.“.

 

Související články

Leave a Comment