ESET obhájil post šampiona v žebříčku Cybersecurity Leadership Matrix 2020

Cybersecurity Leadership Matrix 2020

Společnost ESET získala druhý rok v řadě status Champion v nezávislém srovnání Cybersecurity Leadership Matrix 2020. V porovnání s výsledky v roce 2019 se ESETu podařilo zlepšit díky rozšíření partnerské sítě a zaměření se na neevropské trhy.

Canalys je přední analytická firma na globálním technologickém trhu. V žebříčku Cybersecurity Leadership Matrix bylo letos hodnoceno 17 dodavatelů bezpečnostních řešení a jejich tržní výsledky za posledních 12 měsíců. Výsledná matice kombinuje zpětnou vazbu uživatelů z nástrojů společnosti Canalys a nezávislé analýzy výsledků daných dodavatelů založenou na investicích, strategii, výsledcích a jejich realizaci.

ESET získal nejvyšší skóre v oblasti dostupnosti, nabídce produktů a jejich použitelnosti v podnikání.

Šampionů je po celém světě 7

Status Champion získalo pouze sedm dalších dodavatelů, znovu jej obhájily pouze čtyři firmy – jmenovitě Cisco, Palo Alto Networks, Fortinet a ESET.

Toto hodnocení lze získat na základě pozitivní zpětné vazby od uživatelů a několika dalších charakteristik, mezi které patří vývoj a zjednodušování prodejních kanálů či rostoucí zisk z partnerských prodejů. Šampion musí také udržitelně investovat do budoucích prodejních modelů, včetně různých partnerských programů.

„Od začátku jsme se soustředili na vytvoření kvalitní sítě prodejních partnerů. V České republice jich nyní máme 3 602. Spolupráci zakládáme na vzájemné důvěře, sdílení znalostí a dlouhodobé spolupráci. Investujeme například hodně energie do vzdělávání a přednášek našich expertů o nejaktuálnějších hrozbách. Získání titulu šampiona jen potvrzuje, že jdeme správnou cestou,“ říká Tomáš Krotký, manažer nepřímého prodeje z české pobočky společnosti ESET.

Související články

Leave a Comment