Darren Phelps viceprezidentem pro obchodní odbyt v Evropě

Darren Phelps #reseller

Darren Phelps byl jmenován viceprezidentem pro obchodní odbyt v Evropě, vede obchodní jednotku a dohlíží na rozšiřování nabídky firemních produktů pro inkoustový tisk a skenování. Jeho jmenováním dochází k dalšímu posílení zaměření společnosti Epson od laserového k firemnímu inkoustovému tisku, a také na její závazek pro 100% nepřímý obchodní prodejní model.

Phelps, který vedl nedávné přepracování a rozšíření partnerských kanálů společnosti Epson, se zasloužil o 62% nárůst partnerů spolupracujících se značkou Epson.

Zjednodušení modelu prodeje pro firemní tisk zůstává pro společnost Epson klíčovou prioritou, její snahou je i další růst v regionu EMEA.

V posledních letech bylo do vývoje a distribuce firemní inkoustové technologie Epson investováno více než půl miliardy eur, stejně tak i do posílení týmu podpory prodeje EMEA s cílem lépe pomáhat partnerským prodejním kanálům. K tomu se přidává revidovaný partnerský program společnosti Epson spolu s její snahou posílit tým vedení.

“Náš 100% závazek vůči prodejnímu kanálu a zjednodušený prodejní model spolu s úsporami nákladů a environmentálními výhodami našich technologií z nás dělají spolehlivého partnera pro prodejní kanál, který tak může nabídnout přidanou hodnotu a podporu. Mým cílem je tyto vztahy dále posilovat, řídit růst pro nás i naše partnery,” říká Phelps.

Související články

Leave a Comment