Chladící podložka pro herní notebooky s RGB SureFire Bora X1

SureFire Bora X1

Udržet pod kontrolou teplotu může být při hraní zásadní. Chladicí podložka pro herní notebooky SureFire Bora X1 s RGB je určena pro notebooky do 17 palců a udržuje nízké teploty i tehdy, když vaše herní nasazení při dlouhém hraní šplhá na maximum.

SureFire Bora X1 podložkaProtože přehřívání je hlavní příčinou problémů s výkonem notebooku a selhání součástí, investicí do chladicí podložky pro herní notebooky SureFire Bora X1 s RGB si nejen zvýšíte pohodlí při hraní, ale prodloužíte také životnost svého notebooku.

Ventilátor o průměru 20 cm s RGB podsvícením a s volitelnou rychlostí lze nastavit do jednoho ze 6 režimů podsvícení, takže můžete atmosféru svého prostředí přizpůsobit konkrétní hře.  Ať už si zvolíte cyklování mezi všemi odstíny RGB spektra nebo si vyberete konkrétní sekvenci barev, která odpovídá vaší sestavě – máte vždy vše plně pod kontrolou.

SureFire logoZa účelem optimalizace pohodlí je možné chladicí podložku nastavit do pěti různých pozorovacích úhlů a protiskluzová základna poskytuje stabilní oporu i v kritických herních situacích. Máte také možnost použít držák telefonu, a mít tak po ruce veškerou komunikaci.

Specifikace:

Rozměry produktu: 428 mm x 318 mm x 54 mm
Rozměry ventilátoru: Průměr 200 mm
Rychlost ventilátoru: 600–750 ot/min
Úroveň hluku: 38–48 dBA (max.)
Napájení: Stejnosměrné, USB kabel
Funkce paměti při vypnutí
Jmenovité napětí: 5 V / 1,1 A (max. proud)
Hmotnost: 1195 g

Související články

Leave a Comment