ATC Zprávy Live SPECIAL

ATC zprávy live special

Mimořádně ve středu 17. 3. se budou konat ATC Zprávy Live SPECIAL. Objeví se tam nejvyšší představitelé vendorů a každý reseller může získat 5l soudek piva.

Toto živé vysílání bude mimořádné nejen tím, že se uskuteční právě ve středu (na rozdíl od dosavadních vysílání v úterky), ale hlavně tím, že si Martin Wanke a Petr Vaněk popovídají s nejvyššími manažery a generály společností Acer, Apple, Dell, Epson, Lenovo a HP a trochu odkryjí i jejich neformální stránku.

Další unikát tohoto vysílání spočívá v tom, že každý účastník, který vyplní závěrečnou anketu a zároveň je u ATC registrovaný, získá 5l soudek prémiového piva Svijany 450.

Vysílání je možné sledovat na platformě Cisco Webex, kde se můžete aktivně účastnit soutěží, anket a ptát se v Q & A na vše, co vás zajímá. Ve Full HD kvalitě bude přenos živě vysílán i na YouTube kanále ATC, tam ale aktivní účast na soutěžích a anketách není možná. K dispozici samozřejmě bude i záznam, a to právě na YouTube kanále ATC. Vše najdete v hlavním banneru na www.atcomp.cz.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC doplňuje: „Můžete se těšit na zajímavé rozhovory s nejvyššími představiteli českých i zahraničních vendorů, stejně jako na skvělé pivo, které můžete dostat za vyplnění finální ankety, pokud u nás máte registraci – získat u nás soudek nikdy nebylo jednodušší. Zkuste s námi překonat loňský rekord 646 účastníků v online vysílání v reálném čase!“. 

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Leave a Comment