AT Computers získalo oficiální zastoupení pro distribuci MikroTik

ATC MIkrotik

Společnost AT Computers získala v září 2020 oficiální zastoupení pro distribuci produktů společnosti MikroTik. To platí pro Českou republiku i Slovensko.

ATComputers logoSpolečnost MikroTīkls, ve světě známá zejména jako MikroTik, byla založena v roce 1995 k vývoji a prodeji bezdrátových systémů zejména pro ISP. Nyní poskytuje bezdrátové systémy pro internetovou konektivitu v mnoha zemích po celém světě. Společnost se nachází v Lotyšsku.

ATC bude mít v nabídce kompletní portfolio této značky a většina bude skladem. Produkty MikroTik má u ATC na starosti produktový manažer Tomáš Mžik (mzik@atcomp.cz).

Kontrakt s MikroTik završuje naši nabídku bezdrátových síťových produktů pro koncové připojení na českém a slovenském trhu. Teď už naši zákazníci najdou v daném oboru pod jednou střechou AT Computers opravdu kompletní portfolio.“, vyjádřil se k novému kontraktu Martin Harazím, ředitel nákupu ATC.

Martin Wanke, marketingový ředitel ATC dodává: „”Jsme moc rádi, že MikroTik završil naši produktovou nabídku. Naši zákazníci tak nyní můžou s plnou podporou, promoakcemi a školeními nakupovat i MikroTik. Už nyní připravujeme řadu akcí a těšíme se na spolupráci”.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Související články

Leave a Comment