Arrow je distributorem Pure Storage v ČR

Pure Storage

Arrow Electronics oznámila, že bude v ČR distribuovat řešení společnosti Pure Storage. Jedná se o nejvýkonnější souborová a objektová flashová úložná řešení, infrastruktury připravené pro umělou inteligenci (AI-ready), inovativní řešení ochrany dat F2F2C (flash-to-flash-to-cloud, F2F2C) a datové služby pro hybridní cloudy.

Pure Storage je lídrem v oblasti úložných řešení, který pomáhá inovátorům vytvářet díky datům lepší svět. Společnost umožňuje zákazníkům zavádět technologie nové generace, včetně řešení na bázi umělé inteligence nebo strojového učení, aby tak mohli maximalizovat hodnotu svých dat a získávat konkurenční výhodu. Její unikátní model Evergreen umožňuje zákazníkům jednorázově nasazovat úložné systémy a následně je pouze aktualizovat a rozšiřovat dle potřeby, ať již se jedná o kapacitu, hustotu, výkon nebo rozsah funkcí systému – to vše bez nutnosti jakýchkoliv odstávek nebo negativních dopadů na výkon systému.

Pure Storage se stoprocentně orientuje na distribuční kanály a distribuci v regionu EMEA hodlá posilovat prostřednictvím speciálního distributorského programu. Cílem je podpořit obchodní růst a prosadit se na nových trzích a v nových tržních sektorech díky lepšímu uspokojování zákaznických potřeb.

Moderní výkonná řešení od Pure Storage přinesou společnosti Arrow na českém trhu nové obchodní příležitosti, neboť společnost poskytuje v tomto tržním segmentu značnou přidanou hodnotu a doplňkové služby, například registraci obchodních případů nebo proces posuzování realizovatelnosti (proof-of-concept). Vysoce specializovaný tým bude poskytovat konzultační a odborné služby, technickou podporu a školení pro řešení Pure Storage, což prodejci využijí při zavádění řešení úložišť, umělé inteligence, hybridního cloudu a ochrany dat v zákaznických prostředích.

„Začleněním Pure Storage rozšiřujeme své portfolio o inovativní řešení v oblasti datových úložišť a správy dat,“ řekl Milan Bartek, ředitel divize Virtualizace a infrastruktura ve společnosti Arrow ECS, Česká republika. „Důležité pro nás je, že Pure Storage je rychle rostoucí společnost s rozšiřujícím se portfoliem a silnou podporou své partnerské sítě.“

„Je skvělé mít podporu distributorů, jako je společnost Arrow v České republice,“ řekl Matthieu Brignone, Area Vice President EMEA Partners, Pure Storage. „Pure Storage si distribuční partnery vždy pečlivě vybírá, což je také jedním z důvodů, že, jak se domníváme, spolupracujeme s nejlepšími partnery v oboru. Naše partnerství s Arrow má pro naši strategii klíčový význam, neboť podpoří zapojení prodejců VAR a naši orientaci na distribuční způsob prodeje při současném zaměření na co nejlepší řešení pro naše zákazníky.“

Související články

Leave a Comment