Acronis vyhlásil nejlepší lokální prodejce za rok 2021

Acronis partner ocenění 2022

Acronis ocenil na svém každoročním setkání své nejlepší lokální partnery za rok 2021. Ocenění společnosti Acronis za loňský rok si odnesli partneři podnikající v MSP segmentu, což odráží trend rychle rostoucí poptávky zákazníků po SaaS službách a akcelerující nabídky partnerů o MSP služby.

AcronisAcronis ocenil tyto partnery za rok 2021:

  • Fastest Growing MSP CZ (Nejrychleji rostoucí MSP partner v České republice) – Kinet s.r.o.
  • Fastest Growing MSP SK (Nejrychleji rostoucí MSP partner na Slovensku) – COMTEC s.r.o.
  • Best New MSP (Nejlepší nový MSP partner) – BRITRES s.r.o.

Na každoročním setkání s prodejci ve Vinařství U Kapličky většina partnerů (65 %) konstatovala, že investice zákazníků do kybernetické bezpečnosti vloni vzrostly, a to zejména v MSP oblasti. Hlavním důvodem byl nárůst počtu útoků a závažnosti jejich následků, když 80 % partnerů se v posledních 12 měsících setkalo u svých zákazníků s výpadkem provozu a 61 % s finančními ztrátami.

„Chtěli bychom poděkovat českým a slovenským partnerům za jejich skvělé výsledky v roce 2021, zejména pak v oblasti cloudových služeb, což se odrazilo i na skladbě oceněných,“ řekl Štěpán Bínek, zodpovědný za prodej cloudových řešení Acronis ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Dle mnoha různých zjištění se v loňském roce nejen zvýšily počty ale i zhoršily následky kybernetických útoků, a proto roste poptávka po cloudových službách, s pomocí kterých se zákazníci mohou rychle a komplexně ochránit před nejrůznějšími hrozbami.”

Související články

Leave a Comment