Acronis CyberApp Standard urychluje rozvoj ekosystému Acronis o řešení třetích stran

Acronis CyberApp Standard

Společnost Acronis oznámila Acronis CyberApp Standard, inovativní integrační technologii rozšiřující ekosystém Acronis o řešení třetích stran. Výrobcům řešení nabízí způsob, jak bezproblémově integrovat své produkty a služby do platformy Acronis Cyber Protect Cloud, které nabídnou poskytovatelům služeb nástroje nezbytné k efektivnímu a profitabilnímu byznysu.

Acronis CyberApp Standard je jediný technologický rámec, který umožňuje výrobcům detailní integraci do platformy Acronis s nativně zabudovanými IT prostředími, výstrahami, widgety a reporty. To zajišťuje jednotné uživatelské prostředí jak pro aplikace Acronis, tak pro integrované aplikace a zlepšuje celkovou efektivitu a snižuje výskyt chyb. Na rozdíl od jiných platforem, nabízí Acronis CyberApp Standard softwarovým výrobcům unikátní digitální ekosystém a kompletní správu životního cyklu aplikací. Výrobci, kteří mají zájem o to stát se součástí ekosystému Acronis, získají přístup k všestrannému portálu Vendor Portal, který jim umožní vytvářet aplikace, sdílet detaily o aplikacích, nahrávat marketingové materiály a publikovat přímo v aplikačním katalogu Acronis.

Acronis„Poskytovatelé služeb potřebují bezproblémovou integraci mezi nástroji k tomu, aby zůstali flexibilní a konkurenceschopní. Takováto integrace jim umožní ušetřit čas a zdroje ke správě více nástrojů a eliminovat pravděpodobnost lidské chyby,“ řekl Gaidar Magdanurov, prezident společnosti Acronis. „Nyní je náš CyberApp Standard dostupný pro všechny výrobce a otevřený celému ekosystému partnerů Acronis s více než 20 000 poskytovateli služeb a miliony firemních zákazníků. CyberApp vytváří jak příležitosti pro výrobce, kteří tak mohou získat nové zákazníky a zvýšit své příjmy, tak také posiluje úroveň kybernetické ochrany a nástrojů pro poskytovatele služeb v rámci platformy Acronis.“

Díky Acronis CyberApp Standard mohou výrobci technologií rozšířit své prodejní a marketingové příležitosti o přístup k více 100 distributorům a 50 000 prodejních partnerů. Ekosystém Acronis významně omezuje komplexnost, využívá sílu více než 50 datových center a umožňuje výrobcům dodávat řešení ve shodě s nejrůznějšími lokálními předpisy.

Pro více informací navštivte: https://developer.acronis.com/.

Související články

Leave a Comment