Distributor Zebra Systems v Zaječí předal ceny nejlepším partnerům

Setkání s partnery společností Acronis a GFI ve viřaské oblasti v Zaječí využil distributor řešení Acronis a GFI, společnost Zebra Systems, k představení novinek obou společností. Této akce rovněž využil k předání partnerských ocenění.

V příjemné atmosféře bylo tentokrát všechno jinak. Účastníky uvítal ředitel společnosti Zebra Systems Zdenek Bínek a Artur Cyganek, regionální ředitel pro střední a východní Evropu. K nim se připojil se zdravicí i Pavol Golha, viceprezitent GFI Software za globální partnerský prodej. Poté vystoupil Miroslav Fribert ze spolupracující agentury MyR, který účastníky seznámil s letos poprvé použitým novým modelem setkání. Představeni dále byli jmenovitě i odborníci z „obou týmů“ a noví lidé u GFI Software.

Vše jinak bylo proto, že tentokrát se s novinkami neseznamovali účastníci formou prezentací, ale byli rozděleni do šesti skupin, které se postupně vyměňovali u šesti tematicky zaměřených stolů, kde probíhaly mini prezentace, vedené odborníky z firem Acronis a GFI Software. Tento model byl velmi příjemný především proto, že bylo možné se ihned prezentujících ptát na nejasnosti a pokládat jim i praktické otázky, jejichž řešení ihned předvedli v reálu.

Díky tomu bylo možné více do hloubky objasnit prezentovaná témata:
• řešení Exinda,
• řešení GFI,
• řešení Kerio,
• zálohovací řešení Acronis,
• řešení pro sdílení dokumentů Acronis,
• marketing.

Pak se rozběhla čtyři hodiny trvající prezentace, kterou si účastníci vesměs pochvalovali, protože řešeno slovy některých z nich, získali více detailních informací k jednotlivým řešením. Zdá se tedy, že tento zvolený model prezentací měl svůj smysl.
Na závěr prakticky zaměřeného bloku pak byli vyhlášeni nejlepší partneři obou společností.

Acronis
Acronis, který dodává svá řešení na český a slovenský trh výhradně prostřednictvím své partnerské sítě, vloni dosáhl na českém a slovenském trhu opětovného růstu, nejvíce pak v segmentu cloudových služeb s nárůstem více než 150 % oproti roku 2017.

Acronis ocenil tyto partnery za rok 2018:
• Nejlepší spolupráce v oblasti služeb za rok 2018 – Laconex
• Nejlepší začínající partner za rok 2018 – Road Group
• Partner roku 2018 (nejvyšší obrat) – ABB

Rok 2018 by z pohledu společnosti Acronis plných technologických novinek a partnerství: uvedení samostatného produktu Acronis Ransomware Protection, významné aktualizace Acronis Data Cloud, strategické spolupráce s firmami Google a Microsoft. Ale také společenských a sportovních událostí: oslava 15 let, pokračování spolupráce s týmy Formule 1 nebo nová partnerství se špičkovými fotbalovými týmy Arsenal a Manchester City.

Ocenění předal Artur Cyganek, regionální ředitel pro střední a východní Evropu: „V první řadě chci poděkovat českým a slovenským partnerům za jejich skvělé výsledky v roce 2018, které řešení Acronis drží na špici lokálního i regionálního trhu. V letošním roce budeme opět pokračovat v uvádění technologických inovací a partnerství atraktivních pro naše zákazníky tak, abychom zároveň maximálním způsobem podpořili naše prodejní partnery.“

GFI Software
Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, ocenila nejlepší partnery za rok 2018 na českém a slovenském trhu.

GFI Software vyhlásila nejlepší prodejce za loňský rok v těchto kategoriích:
• Nejlepší partner GFI Unlimited roku 2018 (nevyšší počet objednávek) – Ondřej Vorlíček.
• Nejaktivnější partner 2018 (největší počet celkových objednávek) – Comes
• Partner roku 2018 (nejvyšší obrat) – Amenit

„Chtěl bych poděkovat našim českým a slovenským partnerům za úspěšný rok 2018, který byl mimořádný uvedením nového licenčního modelu GFI Unlimited,“ řekl Pavol Golha. „Díky tomuto modelu nyní nabízíme malým a středním firmám cestu ke komplexnímu zabezpečení jejich IT infrastruktur v nejvýhodnějším poměru cena/výkon na trhu. GFI Unlimited vzbudil zájem po celém světě včetně zákazníků a partnerů v České republice a na Slovensku a do budoucna počítáme s jeho významným nárůstem na celkovém prodeji.“

Setkání partnerů bylo zakončeno slavnostní večeří a – jak jinak – ochutnávkou moravských vín. I to přispělo k perfektnímu dojmu z celé akce, která se opravdu povedla.

Související články

Leave a Comment