VMware Global Partner Innovation Award vyhrálo Trend Micro

Reseller Channel VAR

Společnost Trend Micro vyhrála globální cenu VMware 2016 Global Partner Innovation Award v kategorii nezávislých prodejců softwaru..

„Jsem velmi rád, že mohu oznámit vítěze Global Partner Innovation Award pro tento rok, kterou udělujeme vybrané skupině partnerů za jejich výjimečné úsilí v roce 2016,“ řekl Ross Brown, viceprezident Worldwide Partners and Alliances ve společnosti VMware. „Ve VMwaru jsme hrdí na to, že společnost Trend Micro byla vyhlášená partnerem roku a těšíme se na naši další spolupráci.“

Společnost Trend Micro byla už od roku 2011 firmou VMware každoročně vyhlašována partnerem roku v Japonsku. Tentokrát však prvně získala cenu Global Technical Partner Award. Laureáti Global VMware Partner Innovation Award byli oceněni v 21 kategoriích za vynikající výkon a výrazné úspěchy v roce 2016.

„Se společností VMware sdílíme několikaletou historii inovací a úspěchů,“ vysvětlila Partha Panda, viceprezidentka pro rozvoj podnikání ve společnosti Trend Micro. „Před více než 10 lety jsme se stali partnery s cílem přinášet moderní úroveň bezpečnosti do oblasti softwarově definovaných datových center a cloudu a od té doby naši spolupráci neustále zlepšujeme. Společnou inovací výrobků, prodejem a spolupráci v segmentu technické podpory jsme dosáhli mnohých úspěchů, a tak jsme obzvlášť hrdí na cenu, která uznává sílu našeho partnerství.“

Trend Micro Deep Security, podporované technologií XGen, byl speciálně vytvořený a optimalizovaný pro zabezpečení zákazníků VMware po celém světě. Moderní datová centra, která používají produkty VMware, dovedou zcela ochránit prostředí hybridních cloudů před nejnovějšími hrozbami bez dopadu na obchodní operace. Kromě toho společnost Trend Micro nedávno integrovala svůj produkt pro bezpečnost podnikových mobilních zařízení Mobile Security for Enterprises se softwarem VMware Airwatch, aby ochránila organizace před nezabezpečenými mobilními zařízeními.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související články

Leave a Comment