Veeam Partner Summit pro české a slovenské partnery

Veeam Partner Summit

Kulturním prostor Theatre Royal v Praze hostil setkání Veeam Partner Summit 2018. Na akci se sjelo 60 účastníků z řad českých a slovenských partnerů společnosti Veeam Software a ti nejlepší z nich byli na setkání oceněni.

V rámci akce Veeam představil své plány pro rok 2018 a připravil prezentace o novinkách, které přináší novou generaci neustálé dostupnosti dat pro virtuální, fyzické a cloudové pracovní prostředí. Dále představil inovovaný Veeam ProPartner program, kde je možné nově využívat rozšířenou technickou podporu, poradenství a znalostní databázi i osvědčené postupy, které partnerům pomohou zajistit významný náskok před konkurencí. Veeam představil i novinky ve Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) programu, který umožňuje poskytovatelům služeb získat konkurenční výhodu díky technologii dostupnosti určené speciálně pro cloud.

Vyvrcholením setkání bylo slavnostní vyhlášení nejlepších partnerů za rok 2017. Porota vybírala vítěze v pěti kategoriích v České republice i na Slovensku, přičemž rozhodovala výše podílu na celkových příjmech společnosti Veeam a komplexní marketingové úsilí, které jednotliví partneři v loňském roce vyvinuli.

Nejrychlejšího ročního růstu dosáhla v České republice společnost S&T CZ. Jako autor nejvýznamnějšího projektu roku byla oceněna společnost HPE. Společnosti AutoCont CZ a G2 server CZ zvítězily v kategoriích nejlepší SMB partner a nejlepší VCSP partner. Společnost Caleum získala titul nejlepšího prodejního partnera agentů.

Ze slovenských partnerů si cenu za nejrychlejší roční růst odnesla společnost TEMPEST. Nejvýznamnější projekt roku pochází od společnosti 3S.sk a nejlepšími partnery v kategoriích SMB a VCSP partner jsou AutoCont SK a GAMO. AutoCont SK bodoval dokonce dvakrát, když zvítězil i v kategorii nejlepších prodejních partnerů agentů.

Související články

Leave a Comment