Vánoční SWS plavba Prahou

RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Třetí adventní sobotu a neděli, se v Praze uskutečnila zážitková plavba vánoční Prahou. Tu pro své obchodní partnery na sklonku roku 2018 uspořádal slušovický distributor SWS se svou dceřinou firmou Entec Solutions.

V sobotu 15. 12. z přístaviště Na Františku vyplula loď Európe pod vlajkou SWS. Partnerství nad akcí převzaly firmy APC, Brother, Dell, Fujifilm, LG v čele s hlavním partnerem Sony. Nedělní plavby 16. 12. se zúčastnili hosté Entec Solutions a SWS. Partnery akce se stal Microsoft, SonicWall a hlavním partnerem Huawei. Po vyplutí byli hosté přivítáni obchodním ředitelem Stanislavem Skaličkou, který všechny přítomné seznámil s program a popřál příjemnou plavbu.

K pohodové atmosféře na lodi přispěl bohatý raut, i ochutnávka vín předního čejkovického vinaře Pavla Hřiby, stejně jako kapela Elitte music nebo karikaturista.

A protože na lodi byly také děti, o jejich zábavu se staral kouzelník Roberto, který svými triky zaujal jak malé, tak dospělé publikum. Děti si mohly vyzkoušet tvoření ve vánoční dílně nebo malování na obličej. Každé z nich pak dostalo dárek u vánočního stromečku. Zároveň i pro rodiče byla připravena pozornost v podobě výborného vína a domácího vánočního cukroví.

„Doufáme, že se nám podařilo připravit našim partnerům, jako poděkování za spolupráci v loňském roce, příjemné a pohodové odpoledne, které mohli strávit se svými blízkými v klidné předvánoční atmosféře,“ řekl Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS.

Související články

Leave a Comment