V Pravěticích se odehrály partnerské dny Flowmon Networks

V Pravěticích se odehrály partnerské dny Flowmon Networks

Malebná středočeská obec Pravětice přivítala 19. a 20. září akci České partnerské dny. Setkání každoročně pořádá společnost Flowmon Networks pro své významné obchodní partnery. Letošní program se nesl hlavně ve znamení důležitých novinek v portfoliu a změn v partnerském programu.

„Přestože uplynulo již více jak deset let od doby, kdy jsme v Česku představili naše první řešení pro monitoring sítí, Flowmon si stále drží pozici nejvyhledávanějšího nástroje v dané oblasti. Je potřeba vyseknout hlubokou poklonu našim partnerům, kteří za tímto úspěchem stojí, a kteří nám nadále pomáhají růst,“ uvedl Zoltán Csecsödi, obchodní ředitel pro český trh ve Flowmon Networks.

V zázemí hotelu Štamberk seznámili zástupci společnosti Flowmon Networks více než pět desítek účastníků českých partnerů s novinkami, které je v následujícím období čekají. Zatímco generální ředitel Jiří Tobola prezentoval vývoj a růst společnosti, obchodní ředitel pro Českou republiku Zoltán Csecsödi se zaměřil na dosavadní úspěchy obchodních partnerů a plánované změny v partnerské síti. S očekávanými novinkami v nabídce společnosti Flowmon seznámil přítomné technický ředitel Pavel Minařík, který v závěru akce předal slovo Arturu Kaneovi, technologickému evangelistovi firmy. Ten přiblížil partnerům budoucnost monitorování síťového provozu a novinky ve školení partnerů.

Mezi novinkami, které v rámci Českých partnerských dnů zazněly, patří bezesporu spolupráce s americkým gigantem Amazon, ze které vzešel inovovaný Flowmon Kolektor pro prostředí Amazon AWS. Zájem přítomných vyvolala také prezentace řešení viditelnosti a monitoringu v cloudu nebo podrobnosti z nové verze Flowmon 10, která bude brzy oficiálně uvedena na trh. Partneři byli seznámeni jak s novým, modernějším uživatelským prostředím, tak i s novinkou v podobě distribuované architektury, kterou tato verze nabídne. Svou premiéru si zde odbyl také zcela nový Flowmon Traffic Recorder 10.0, který nabízí analýzu za hranicemi možností flow. Nezapomnělo se ani na nová hardwarová zařízení v podobě výkonnějších kolektorů a sond.

Český trh zůstává pro společnost Flowmon Networks i nadále trhem číslo jedna s velkým potenciálem k růstu. Stabilní partnerská síť, kvalitní produkt, nadstandardní profesionální podpora i motivující partnerský program jsou hlavní pilíře strategie, která má upevnit pozici firmy na stále náročnějším českém trhu.

Související články

Leave a Comment