Tomáš Krotký v ESETu vede nepřímý prodej

Tomáš Krotký

Řízení nepřímého prodeje, rozvoj partnerské sítě a nástrojů partnerského prodeje české pobočky společnosti ESET má nově na starosti Tomáš Krotký. Ten dosud působil na pozici obchodního specialisty pro klíčové partnery v této společnosti. V nové funkci povede tým zaměřený na rozvoj partnerského programu společnosti ESET.

„Mou hlavní ambicí je nadále rozvíjet náš partnerský program, který je klíčový pro plnění obchodních cílů nejen společnosti ESET, ale i našich obchodních partnerů. Ti dlouhodobě oceňují kromě kombinace kvalitních bezpečnostních produktů a férového finančního modelu i nadstandardní podporu ze strany naší společnosti, kterou hodlám nadále rozvíjet,“ říká Tomáš Krotký, manažer nepřímého prodeje české pobočky společnosti ESET. „Osobně usiluji o podporu vzdělávacích aktivit prodejců prostřednictvím nástrojů a aktivit, které budeme v brzké době představovat. Pevně věřím, že partnerský program společnosti ESET bude i nadále tím nejlepším, který si mohou prodejci vybrat,“ dodává Krotký.

Tomáš Krotký (37 let) působí ve společnosti ESET od roku 2012, předtím zastával pozici obchodního specialisty ve společnosti AT Computers, v níž měl na starosti produkty pokladních systémů značek Honeywell, Epson, IBM a dalších. Ve volném čase nejraději relaxuje v přírodě nebo na golfu. V minulosti se aktivně věnoval horolezectví. Je ženatý a má dvě děti.

Související články

Leave a Comment