Tomáš Frimmel manažerem nákupu periférií a networkingu v eD system

Distributor eD system má nového bussines unit managera pro periferie a networking. Stal se jim dosavadní produktový manažer v eD system Tomáš Frimmel.

„Tomášovi se ve výběrovém řízení podařilo prokázat svůj potenciál pro rozvoj unity jak z pohledu značek, tak týmu. Agendu mu budeme předávat postupně v následujícím období,“ uvádí Jan Novák, který nově obsazenou pozici vykonával do ledna, kdy byl jmenován ředitelem nákupu.

„Na tuto pozici proběhlo v posledních týdnech interní výběrové řízení, ve kterém se sešlo hned několik silných kandidátů. Po interních diskuzích jsme vybrali dle nás nejvhodnější osobu a jsem moc ráda, že máme dostatek kvalitních zaměstnanců, abychom mohli vybrat kandidáta z vlastních řad,“ popisuje Kateřina Chambers, personální ředitelka eD system.

Tomáš Frimmel do eD system nastoupil před 4 lety a od té doby až doposud pracoval na pozici produktového manažera pro značku Samsung. Na unitě periférií a networkingu tak dostane na starost 23 členný tým kolegů, které dobře zná.

Související články

Leave a Comment