Tech Data s certifikací ISO 9001:2015

Tech Data získala certifikaci ISO 9001:2015 v několika svých evropských pobočkách a to včetně té působící v České republice.

ISO 9001:2015 je mezinárodně uznávaný standard na zavedení systému managementu kvality v organizacích napříč různými odvětvími po celém světě. Prodejní kanceláře a logistická centra společnosti Tech Data prošly auditem, na který dohlížel nezávislý inspekční certifikační orgán. Během auditu byly zhodnoceny na základě různých faktorů, včetně důslednosti v kvalitě služeb, jejich neustálého zlepšování a opakované spokojenosti zákazníků.

Patrick Zammit, prezident společnosti Tech Data pro Evropu, řekl: „Získání certifikace ISO 9001:2015 je významným důkazem o trvalém závazku společnosti Tech Data dodávat vysoce kvalitní služby distributorům IT služeb. Zároveň potvrzuje důvěru v naše kolegy v regionu, kteří nám pomáhají vytvářet firemní kulturu neustálého zlepšování směrem k našim zákazníkům a vendorům.“

Standard ISO 9000:2015 pro systém managementu kvality je navržený tak, aby pomáhal organizacím zajistit, že uspokojí potřeby zákazníků a partnerů, a zároveň plní zákonné a regulační požadavky, související s produktem nebo službou. Certifikační orgány třetích stran dodávají nezávislé potvrzení, že organizace splňují požadavky standardu ISO 9001. Standardem ISO 9001 bylo nezávisle certifikováno více než milion organizací na celém světě, což z něj v současnosti činí jeden z nejrozšířenějších nástrojů managementu na světě.

Související články

Leave a Comment