Tech Data představuje svou novou identitu

TechData

Společnost Tech Data představila novou identitu své značky. Po dokončení transformační akvizice divize Technology Solutions společnosti Avnet v první polovině letošního roku, společnost Tech Data vytvořila jednotnou globální značku, jež využívá výhod kompletního dosahu, efektivity a technické odbornosti této nové spojené organizace. Společnost Tech Data nyní bude na všech světových trzích vystupovat jako jedna značka, což obchodním partnerům přinese řadu výhod, včetně bezkonkurenčního kompletního portfolia produktů, řešení a služeb.

„Během doby, kdy jsme rozvíjeli naše podnikání v očekávání toho, co bude následovat, vyvíjela se také značka Tech Data. Jsem hrdý, že dnes můžeme představit novou společnost Tech Data a začít psát další kapitolu v historii naší společnosti,“ pronesl Bob Dutkowsky, předseda a CEO společnosti Tech Data. „Naše nová globální značka vychází z prověřené síly jména Tech Data a přináší sjednocený příslib integrity, odbornosti a dokonalých služeb.“

Společnost Tech Data je jedinečný globální distributor IT technologií a stará se o úspěch svých zákazníků i dodavatelů. Nabízí vysoce specializované kompetence v oblasti technologií nové generace, rozsáhlé schopnosti v oblasti softwaru a služeb a nejlepší logistický systém v celém odvětví. Navíc se může spolehnout na podporu globálního IT systému, který zvládne cokoli od zpracování prodeje notebooku až po složitou konfiguraci komplexního řešení od více dodavatelů. Tech Data se stala společností, za kterou hovoří nejen samotné produkty, ale především obchodní výsledky. „S napětím očekáváme, jak se bude vyvíjet budoucnost naší společnosti, která spojuje svět prostřednictvím technologií,“ dodává Bob Dutkowsky.

Aby mohla Tech Data i nadále zastávat specializovaný přístup a zachovat si výjimečně vysokou úroveň služeb, na kterou jsou její obchodní partneři zvyklí, seskupila své nabídky do dvou hlavních portfolií řešení v rámci značky Tech Data:

    • Portfolio řešení pro koncové uživatele Tech Data Endpoint Solutions společnosti Tech Data, dříve označované jako Broadline, primárně zahrnuje PC systémy, mobilní telefony a příslušenství, tiskárny, periferní zařízení, spotřební materiál, software a spotřební elektroniku.
    • Portfolio pokročilých řešení Tech Data Advanced Solutions společnosti Tech Data pak zahrnuje zejména technologie pro datová centra, jako jsou například úložiště, síťové prvky, servery, software pro pokročilé technologie a konvergovaná/hyperkonvergovaná infrastruktura. Toto portfolio obsahuje také technologie nové generace, mezi něž patří řešení pro cloud, internet věcí (IoT), mobilitu, zabezpečení a analýzu.

Technologická řešení nové generace a služby nabízené společností Tech Data, včetně služeb pro řízení životního cyklu, CRM, integraci a dodavatelský řetězec, ještě více obohacují portfolio pokročilých řešení a řešení pro koncové uživatele. Kromě těchto dvou portfolií bude společnost Tech Data na trhu i nadále nabízet další tři specializovaná řešení: Datech Solutions, Maverick AV Solutions a Global Computing Components. Azlan, evropský specialista na podnikové technologie společnosti Tech Data, bude postupem času převeden a stane se součástí portfolia pokročilých řešení.

Přestože logo společnosti Tech Data se nezmění, byla aktualizována barevná paleta společnosti a grafická zařízení tak, aby obsahovaly jak základ, tak nové dimenze, a spojily jedinečné funkce společnosti Tech Data a divize Technology Solutions do jediné moderní, globální značky. Společnost Tech Data představila také svůj nový cíl, vizi a poslání.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související články

Leave a Comment