Tech Data evropským distributorem roku v CONTEXT ChannelWatch 2020 Awards

CONTEXT ChannelWatch 2020 Awards

Společnost Tech Data byla vyhlášena vítězem v kategoriích Distributor roku v rámci Evropy a Nejlepší distributor služeb zákazníkům v soutěži CONTEXT ChannelWatch 2020, ve kterých hlasovali partneři z celého regionu, kteří hodnotí své distributory v široké škále klíčových oblastí služeb.

CONTEXT ChannelWatch je jedním z největších online průzkumů IT prodejců na světě, který každoročně poskytuje klíčové vhledy do chování, názory a předpovědi více než 7 000 prodejců IT. V rámci průzkumu prodejci v každé zemi nominují distributory, s nimiž spolupracují, na cenu CONTEXT ChannelWatch Distributor roku.

Patrick Zammit, prezident společnosti Tech Data pro Evropu, uvedl: „Obzvláště nás těší, že tato ocenění jsou výsledkem přímé zpětné vazby od našich vážených zákazníků nejen v jedné zemi, ale napříč celou oblastí naší evropské působnosti. Během tohoto náročného roku jsme se zaměřili na ochranu zdraví a pohody našich kolegů. Zároveň podporujeme naše zákazníky v rámci partnerského kanálu a nadále přinášíme hodnotu jejich podnikům prostřednictvím působivé řady řešení, služeb a technologických produktů nové generace. S potěšením přijímám toto uznání jménem celého týmu Tech Data, který tolik udělal pro posílení cenných vztahů s našimi zákazníky v celém regionu tím, že se choval jako důvěryhodný obchodní poradce se zápalem pro úspěch našich partnerů.“

Howard Davies, generální ředitel a spoluzakladatel CONTEXT, uvedl: „Tato ocenění ukazují, jak si prodejci váží společnosti Tech Data, oceňují její vynikající pozici v odvětví distribuce IT a v těchto náročných dobách vysoce kvalitní flexibilní pomoc a služby, které na trhu společnost Tech Data poskytuje. Tato ocenění jsou také jasným důkazem silného vztahu, který si společnost Tech Data vybudovala s prodejními partnery. Důvěra, kterou prodejci mají v Tech Data, je jedním z klíčů k udržitelnému a produktivnímu IT kanálu v době nejistoty v obchodním prostředí.“

CONTEXT také v rámci ocenění ChannelWatch Awards 2020 označil Tech Data za vítěze v kategoriích Distributor roku a Nejinovativnější distributor ve Španělsku a Portugalsku.

Související články

Leave a Comment