Tech Data distributorem Wi-Fi řešení Cisco Meraki Go

Meraki-Go

Společnost Tech Data Distribution získala celoevropskou distribuci bezdrátové produktové řady Cisco Meraki Go, která nabízí Wi-Fi pokrytí pro podniky s méně než 50 zaměstnanci.

Přístupové body Meraki Go jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby rostoucího počtu malých podniků, které potřebují rychlé, bezpečné a spolehlivé Wi-Fi připojení a představují velkou příležitost pro resellery zaměřené na malé a střední podniky.

Jason Boxall, viceprezident společnosti Tech Data pro dodavatele a aliance v evropském regionu, k nové dohodě uvedl: „Jsme nadšeni z možnosti využít výrazný dosah, který má Tech Data v rámci trhu malých a středních podniků, k tomu, abychom napomohli rozvoji Cisco Meraki řešení. Pro stávající partnery Meraki je to obrovská šance rozšířit svou působnost do oblasti malých a středních podniků. Pro resellery zaměřené na obsluhu menších podniků se pak nabízí příležitost uvést Meraki poprvé na trh.“

„Malé podniky potřebují Wi-Fi řešení, která poskytnou nejen dobrý výkon a spolehlivost, ale také flexibilitu, aby zákazníci mohli Wi-Fi využívat bezpečně a efektivně. Trh malých a středních podniků stále nabízí Wi-Fi řešením spoustu prostoru pro růst. Meraki je nejlepším řešením v rámci korporátního sektoru a s Meraki Go je připraveno významně zasáhnout sektor malých a středních podniků,“ dodal Boxall.

Klíčovými cíli řešení Meraki Go jsou mimo jiné nezávislé kavárny a bary, menší hotely a pensiony, obchody a kanceláře malých podniků. Tech Data bude spolupracovat se společností Cisco, aby zajistili, že všichni partneři mají přístup k produktům Meraki Go a veškerým marketingovým a prodejním materiálům a podpoře.

Kevin Rezai, vedoucí globálního prodeje produktů, Meraki Go, Cisco, řekl: „Mnoho společností spoléhá na Meraki Wi-Fi řešení díky jejich jednoduchosti a snadnosti použití, a zároveň proto, že Wi-Fi připojení začíná být pro mnohé menší společnosti stejně tak důležité, jako pro velké organizace. Naši partneři z malých a středně velkých podniků mají jedinečnou možnost dodat svým zákazníkům výkon a spolehlivost, kterou se Meraki pyšní; a my budeme společně s Tech Datou pracovat na tom, aby mohli co nejsnáze dodávat veškeré výhody, které Meraki Go nabízí.“

K dispozici jsou dva přístupové body Meraki Go – pro vnitřní a venkovní použití, které je možné snadno ovládat pomocí jednoduché aplikace na jakémkoli zařízení. Zákazníci mohou jednoduše vytvořit až čtyři bezdrátové sítě – například pro management, zaměstnance, či hosty. Přístupové body mohou být nasazeny společně pro zajištění rozšířeného pokrytí.

Související články

Leave a Comment