Tech Data distributorem produktů Axis i na Slovensku

axis-ip-camera

Společnost Tech Data rozšířila smlouvu se společností Axis Communications a stala se autorizovaným distributorem v České republice i na Slovensku. Dohoda se vztahuje na kompletní portfolio IP kamer, videoenkodérů, síťových videorekordérů a IP audio systémů.

Nová smlouva umožní společnosti Tech Data rozšířit své portfolio koncových řešení v České republice a zahájit distribuci značky Axis na Slovensku. Axis Communications bude mít také možnost využívat sklad společnosti Tech Data, který nabízí optimální podmínky pro potřeby společnosti.

„Jsme velice rádi, že si nás Axis vybral pro rozvoj prodejů jejich řešení i na slovenském trhu,“ řekl Vít Vojtějšek, product marketing director společnosti Tech Data. „Zázemí evropského skladu a dobrý tým odborníků se ukázal být pro toto rozhodnutí stěžejním. Pevně věříme, že naše služby budou vítány všemi slovenskými partnery,“ dodal. Portfolio produktů společnosti Axis Communications a hladký průběh spolupráce bude mít na starost produktový manažer Petr Mašek.

„Společnost Tech Data již byla naším distributorem v České republice a máme s nimi skvělé zkušenosti, hlavně díky centrálnímu skladu, výborné podpoře partnerů, dobrým dodacím podmínkám, finanční podpoře projektů a díky rychlé odezvě. Těšíme se, že se nyní spolupráce ještě rozroste a využijeme i na Slovensku synergetického efektu,“ řekl Milan Bachleda, Distribution Account Manager společnosti Axis pro region CEE.

Související články

Leave a Comment