Taktik partnerem Cohesity

smlouva-podpis

Taktik, dodavatel produktů Nutanix, Lenovo a Exagrid, podepsal partnerskou smlouvu se společností Cohesity a stala se tak prvním dodavatelem řešení Cohesity na českém a slovenském trhu.

Cohesity je předním dodavatelem platformy pro řešení hyperkonvergovaného sekundárního úložiště. Přináší tak zákazníkům unikátní řešení, které výrazně zjednoduší potřebnou IT infrastrukturu. S Cohesity je možné využít zálohovaná data v cloudu pro testování a vývoj, a přitom si zachovat možnost plné kontroly nad firemními daty v případě on-premise řešení. Cohesity také umožní výrazně vylepšit strategii pro případ havárie pomocí replikace a díky cloudové integraci řešení provozovat jak v privátním, tak ve veřejném cloudu. Zjednodušeně řečeno Cohesity přináší web-scale technologie přímo do datacentra.

„Cohesity je rychle rostoucí společnost a náš přístup k jednoduchému web-scale řešení pro sekundární data vyžaduje partnery velmi zkušené v nasazování nových technologií a také s rozsáhlou znalostní lokálních trhů,“ říká Johannes Kunz, EMEA Senior Director Channel Sales a dodává: „Společnost Taktik díky svému zaměření, zkušenému týmu a znalostem plně splňuje naše očekávání a těšíme se na skvělou spolupráci.“

„Řešení Cohesity plně zapadá do portfolia naší společnosti a spolu s produkty Nutanix a Exagrid ideálně doplňuje nabídku komplexního řešení této oblasti pro naše zákazníky,“ říká Petr Belatka, CEO společnosti Taktik.

Související články

Leave a Comment