SWS nejlepším distributorem Canon

Společnost SWS si od Canonu zasloužila hned dvě plakety za nejlepšího distributora roku 2018. A to sice za v kategorii nejlepší distributor za rok 2018 všeobecně i za kategorii distribuce originálního spotřebního materiálu.

Jako každý rok se na přelomu ledna a února společně sešli zástupci společnosti Canon se svými distributory za účelem zhodnocení minulého roku a vyhlášení nejlepších. Stejně jako minulá setkání i to letošní proběhlo v golfovém resortu Kaskáda poblíž Brna. Z rukou zástupců společnosti Canon naši produktoví manažeři převzali ocenění za celkovou – a z pohledu SWS nejcennější – kategorii „Nejlepší distributor Canon pro Českou republiku a Slovensko“ a navíc i za subkategorii „Nejlepší distributor originálního spotřebního materiálu“. Za SWS se tento rok setkání zúčastnili produktoví manažeři Adam Gregar, Martina Huňková, Karel Klímek a Michaela Kostelníková, kteří se starají jak o tiskárny a spotřební materiál, tak o segment foto & video.

„Ocenění si nesmírně vážíme, opravdu je pro nás velkým vyznamenáním být ze strany Canonu i našich zákazníků vnímán jako nejlepší distributor této tradiční značky. Za SWS bych rád využil této příležitosti a chtěl poděkovat všem našim obchodním partnerům za vynikající spolupráci v minulém roce a popřát přinejmenším stejně úspěšný rok 2019,” uvedl Adam Gregar, business unit manager pro tisková řešení v SWS.

Související články

Leave a Comment