SWS autorizovaným distributorem telefonů Blaupunkt

Blaupunkt RESELLER

Slušovický distributor SWS se v říjnu stal novým autorizovaným distributorem telefonů Blaupunkt pro Českou a Slovenskou republiku. Telefony Blaupunkt se vyznačují skvělým poměrem cena a výkon a v nabídce mají jak feature telefony, tak telefony pro seniory, ale také cenově dostupné smartphony.

SWS na českém trhu dlouhodobě působí jako dodavatel hardwaru a softwaru pro širokou základnu svých resellerů a tímto rozšiřuje svou distribuční nabídku o další značku v oblasti mobilní komunikace. Produktovým manažerem telefonů Blaupunkt je Pavel Postava (PPostava@sws.cz, tel. 577 640 310).

Značka Blaupunkt se vyznačuje spolehlivou německou kvalitou, elegantním evropským designem a vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Aktuálně disponuje portfoliem pro různorodé požadavky zákazníků a uživatelů. Založení společnosti se datuje k roku 1924, tehdy ještě pod jménem „Ideal“ v Berlíně s výrobou sluchátek, která byla pečlivě testována technikem a označena symbolem kvality – modrým bodem. Symbol kvality se následně změnil na obchodní značku Blaupunkt a ta se od roku 1938 nakonec stala jménem společnosti.

„Distribuční smlouva se společností Blaupunkt vhodně rozšiřuje nabídku společnosti SWS o další významnou značku v oblasti mobilních telefonů v unikátním poměru cena / výkon. Jsem velmi rád, že jsme právě my získali do portfolia tyto telefony a věřím, že budeme nadále schopni uspokojovat stále rostoucí požadavky naší partnerské sítě,“ říká Stanislav Skalička, obchodní ředitel firmy SWS.

Související články

Leave a Comment