Serverová konference Compos Distribution

Compos Distribution

Čtvrtý ročník serverové konference společnosti Compos Distribution se konal v pražském Clarion Congress Hotelu. Návštěvníci se přišli seznámit s novinkami značek Supermicro, Intel, Eset, APC by Schneider Electric, Cisco a Brother.

První polovina programu patřila americké serverové značce Supermicro, jíž je společnost Compos Distribution autorizovaným distributorem pro Českou republiku. V programu Supermicro Business Partner nabízí kompletní portfolio produktů včetně poradenských i servisních služeb přesně podle potřeb zákazníka.

Serverové novinky a produktové informace představil Karel Štambera, server architekt, který má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Představeny byly také produkty společnosti Intel. Po přestávce se svými prezentacemi vystoupili partneři letošní konference – Kristina Osipova (Eset), Pavel Blahut (APC by Schneider Electric), Jaroslav Zmatlík (Cisco) a Michal Peter (Brother).

Již tradičně proběhla také ukázka vybraných produktů, kde si zákazníci mohli výrobky prohlédnout a podiskutovat přímo se zástupci jednotlivých značek. Celá akce následně končila společným obědem.

Související články

Leave a Comment