ABC Data Show IT – se smíchem to jde lépe

ABC Data Show IT

Již osmé setkání Show IT připravil distributor ABC Data. Dvě stovky resellerů z různých koutů České a Slovenské republiky se sjely do Brna, aby nasály nové informace a zároveň se uvolnily od starostí všedních dní díky představení Josefa Aloise Náhlovského, Karla Hynka a Miloše Knora.

K vidění byly novinky bezmála 30 výrobců. Některé jejich výrobky bylo možné osahat a vyzkoušet – šlo například o vytištěné 3D modely, jízdu na koloběžce Xiaomi, skok z mrakodrapu nebo jízdu na horské dráze ve virtuální realitě.

Přednáškový blok zahájil a všechny zúčastněné přivítal generální ředitel ABC Data Ondřej Radovnický. Ten za podpory svých kolegů seznámil posluchače se stávající organizační strukturou společnosti i novými členy týmu a dále hovořil o momentálním postavení firmy nejen na českém a slovenském trhu, ale i v Polsku a celém regionu CEE.

Gold partneři roku byly společnosti Microsoft a Xiaomi. Petra Bartošová z Microsoftu připomněla, kromě novinek v Office, včetně nové verze 2019, příležitosti získané díky nasazení Windows 10 ve firmách. Na závěr byla hojně dotazována ohledně obecného nařízení o ochraně osobních údajů GDPR. Łukasz Łyżwa představil historii nováčka na trhu Xiaomi včetně jeho bohatého portfolia, zahrnující například robotické vysavače, koloběžky, drony a jiné výrobky nejen z oblasti IT. Během dne také několikrát proběhla tombola, kde aktivní účastníci mohli za účast na přednáškách vyhrát atraktivní ceny.

Večerní část programu se konala v brněnském klubu Fléda, kde se o zábavu starala trojice komiků Josef Alois Náhlovský, Karel Hynek a Miloš Knor. Než velkolepá show začala, stihl Ondřej Radovnický předat ocenění za denní část programu. Ocenění za nejlepší prezentaci získala Petra Bartošová z Microsoftu a ocenění za nejlepší výstavku získala trojice zodpovědná za 3D tisk v ABC Data S.A. – Mariusz Sawicki, Adam Suchenek a Maciej Kosiński. Nechybělo ani vystoupení tanečnic ze skupiny Magic Free Group. Na programu byly i oblíbená ochutnávka rumů, raut a nakonec i volná zábava.

Související články

Leave a Comment