Red Hat Partner day Plzeň

Red Hat Partner Day Plzeň

Distributor s přidanou hodnotou Veracomp spolu s výrobcem Red Hat uspořádali 3. 10. 2019 tradiční setkání Red Hat Partner day. Letos se partneři sešli v Plzeňském pivovaře a krom proslaveného ležáku měli možnost ochutnat i přehled technických a obchodních novinek. Letošní ročník byl z hlediska účasti rekordní – přijelo více než 50 partnerů. Těch mimochodem rok od roku přibývá v Česku i na Slovensku, kde letos poprvé proběhla ryze slovenská akce.

Setkání začalo trochu netradičně – poledním obědem v pivovarské restauraci a teprve po něm následovala oficiální část: Úvodní slovo a přivítání pronesl Miloslav Hašek, Business unit manager z Veracompu a poté předal slovo Zdeňce van der Zwan, Channel managerce z Red Hatu. Ta představila nové členy lokálního zastoupení a také technické odborníky. Vysvětlila, jak bude fungovat nové rozdělení rolí a vzájemná komunikace s partnery.

Po představení a teamových novinkách následovaly obecnější informace o současných trendech a dalším směřování Red Hatu – včetně aktuálního stavu akvizice s IBM a stále populárnějších Red Hat Professional Services.

Úderem třetí hodiny odpolední se pak účastníci rozdělili na dvě skupiny – Sales a Tech – a podle toho se jim upravil program. Obchodníky si vzal na starost Radek Langkramer z Veracompu a před vitrážovým sklem doslova kázal na téma “Jak prodat Red Hat i vaší babičce.” Technici se pak mohli od Sergeje Goncharova a Davida Bečvaříka z Red Hatu dozvědět něco o OpenShiftu 4, virtualizaci a migraci dat či integraci Red Hatu se SAPem. Kdo potřeboval něco zařídit nebo vymyslet, mohl se také sejít s kýmkoliv z Red Hatu či Veracompu na soukromém setkání.

Po skončení akce v šest hodin následovala večeře a velké lákadlo – večerní prohlídka Plzeňského pivovaru, včetně koštu klasicky připravovaného ležáku z dřevěných sudů. Po prohlídce bylo připraveno pohoštění a dost plzeňského piva pro všechny v návštěvnickém centru.

Související články

Leave a Comment