První místo v nezávislém Testu tiskáren 2017 pro multifunkční inkoustovou tiskárnu

HP20151103065

Multifunkční inkoustová tiskárna HP OfficeJet Pro 8720 získala první místo v nezávislém Testu tiskáren 2017, pořádanou společností dTest.

„Jsme hrdí, že navzdory velké konkurenci náš výrobek zvítězil v kategorii multifunkčních inkoustových tiskáren. Vzhledem k tomu, že se jedná o nezávislý test, který vzešel z testování 18 špičkových modelů na trhu, má pro nás toto ocenění velký význam,“ říká Robert Šárik, HP Category Manager.

Pro testování zvolila společnost dTest 39 modelů různých kategorií. Společně se svými zahraničními partnery měla pod hledáčkem během 12 měsíců nejzajímavější dostupné produkty v Česku. Pečlivým recenzím byly podrobeny multifunkční, jednoúčelové, inkoustové i laserové tiskárny.Vyzkoušeny byly z pohledu kvality,  rychlosti tisku (textové dokumenty, grafy a tabulky, u barevných modelů také fotografie), odolnosti tisku před vlhkostí, snadnosti obsluhy, možnosti zapojení do sítě či spotřebu elektrické energie.

Tiskárna HP OfficeJet Pro 8720, která se stala vítězem v kategorii multifunkčních inkoustových tiskáren, získala nyní právo nosit označení Značka kvality dTest. Aby splnila všechny požadavky současné moderní kanceláře, pracujte produktivně a snižuje spotřebu papíru s neuvěřitelně rychlým oboustranným tiskem.

Barevný tisk v profesionální kvalitě s náklady na stránku až o 50 % nižšími než u laserových tiskáren, uspoří značnou část rozpočtu. Nabízí také rychlý oboustranný tisk, faxování, kopírování i oboustranné skenování do počítače, síťové složky nebo e-mailu. Možný je tisk na ůzné formáty do velikosti A4, je odolný vůči vodě, rozmazání, blednutí a zvýrazňovačům. Disponuje také automatickým podavačem dokumentů na 50 listů.

Tisknout lze také z široké řady smartphonů a tabletů, z mobilních zařízení s NFC lze tisknout pouhým dotykem bez nutnosti firemní sítě. Řešení HP JetAdvantage Private Print zvyšuje zabezpečení informací a kontrolu přístupu k důvěrným tiskovým úlohám.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související články

Leave a Comment