Prodejce počítačů a elektroniky pořádá White Friday

White Friday CZC cz

Prodejce počítačů a elektroniky se rozhodl 1. 12. 2017 plošně zdražit všechny své produkty o 1 % a výtěžek věnovat Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové. Stejnou částku, kterou věnují zákazníci, přidá i sám prodejce. Do charitativní akce se zapojí také společnost Dell.

Společnost se rozhodla uspořádat akci, která bude pravým opakem již zavedeného Black Friday. Nebude se tedy jednat o výprodej, ale naopak o mírné navýšení cen všech produktů, a to o 1 %. Získané finanční prostředky, které tímto způsobem poskytnou na dobročinné účely sami zákazníci, poputují přímo do Nadačního fondu Veroniky Kašákové, konkrétně na podporu programu Restart. Ten se snaží zajistit terapeutickou podporu starším dětem, aby jim tak ulehčil přechod z dětského domova do nového života.

Stejné 1 % z objednávek zákazníků, kteří se rozhodnou přispět, přidá i CZC.cz a ve spolupráci se společností Dell za něj zmodernizují IT vybavení v dětském domově v Solenicích. Koncept veřejné sbírky tak zapadá do vánoční kampaně s názvem 2x víc – i dětem budou GEEKové z CZC.cz tímto způsobem pomáhat dvakrát více.

Možnost přispět 1 % dostanou v pátek 1. 12. 2017 všichni zákazníci, kteří se rozhodnou na CZC.cz uskutečnit objednávku. Příspěvek je zcela dobrovolný a záleží jen na zákaznicích, jestli tuto možnost využijí nebo ne – nákup bude možné dokončit i bez zapojení se do veřejné sbírky.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související články

Leave a Comment