Prodávejte více s novým Partnerským katalogem HP

HP

Společnost HP Inc. si pro vás připravila až do října připravila Partnerský katalog s aktuální nabídkou hardwaru z portfolia počítačů a tiskáren. Na jednom místě najdete přehled produktů včetně základních parametrů a doporučených cen, akčních nabídek, a právě probíhajících promoakcí. Katalog je dostupný v tištěné i elektronické verzi.

Publikace obsahuje produkty, které jsou svou povahou vhodné pro tradiční IT prodejce, a je připravena výhradně pro partnery odebírající prostřednictvím autorizovaných distributorů společnosti HP Inc.

V aktuálním vydání naleznete informace o počítačích (stolních PC, noteboocích i profesionálních řešeních), tiskárnách (včetně profesionálních laserových a inkoustových zařízeních), monitorech i dalším příslušenství. Zdůrazněny jsou produkty zařazené do akčních nabídek a nechybí ani přehled aktuálních promoakcí.

Kromě představení aktuálních produktů a marketingových akcí katalog dále pomůže s prodejnímy argumenty oproti nabídce velkých e-tailových a retailových prodejců (zahrnuté promoakce jsou platné pouze pro prodejce bez statusu retail/e-tail).

Hlavní benefity:
ucelený přehled nabídky produktů HP na jednom místě;
zahrnuje portfolio produktů „Computing“ a „Printing“ včetně příslušenství;
obsahuje doporučené ceny s DPH;
přehled aktuálních promoakcí;
dostupné v elektronické i tištěné verzi.

Související články

Leave a Comment