Příští týden startuje slovenská ATC RoadShow 2018

ATC roadshow Slovensko

Distributor AT Computers příští týden vyjíždí na tradiční ATC RoadShow po Slovensku. Opět navštíví tři slovenská města a nabídne resellerům přednášky nabité novými informacemi.

ATComputersSlovenská ATC RoadShow 2018 začne v úterý 5. 6. v Košicích, pokračuje 6. 6. v Banské Bystrici a končí 7. 6. v Žilině. Nové informace a produkty přinesou zástupci společností i-tec, Avacom, Xerox, OWA Armor, Epson, Intel, Jabra, Cisco, Microsoft, BenQ, D-Link, Honeywell či TP-Link. Chybět nebudou ani novinky z dílny AT Computers, a to o projektech X-Pos, X-Play a X-Diablo s velkou novinkou, herním HW X-Gamer. Další informace mohou reselleři získat přímo od vendorů na jejich výstavkách. Po celý den budou moci účastníci sbírat žetony, které si pak mohou směnit za dárky v atraktivní tombole.

„Rok se s rokem sešel a opět vyjíždíme za našimi slovenskými resellery, abychom jim přinesli novou inspiraci a energii k prodeji. Novinek v IT světě je spousta, takže se budeme těšit na tři dny plné nových informací,“ řekl k akci marketingový ředitel ATC Martin Wanke.

Související články

Leave a Comment