Pozvánka: Samoříditelná auta na eD World 2018

ed world 2018

Již příští úterý na vás čeká v Praze 18. ročník největší IT distribuční konference v České republice eD World. Pořádá ho ostravský distributor eD system a hlavním tématem akce je supersíla v technologiích, doplněná o desítky dalších přednášek.

„Tři přednáškové sály v průběhu dne naplní zástupci nejvýznamnějších IT výrobců, kteří představí novinky ve svých portfoliích,“ uvedl Šimon Churý, marketingový ředitel eD system. Jak dodává, u mikrofonu se vystřídá 26 řečníků z řad zástupců společností jako je Epson, Lenovo, Optoma, Microsoft, Intel a další.

V současnosti má distributor potvrzenou účast přes 50 nejvýznamnějších IT výrobců. Ti budou své novinky představovat nejen v rámci prezentací, ale i výstavou v sále o rozměru 1200 metrů čtverečních. Canon například na konferenci ukáže novou plnoformátovou bezzrcadlovku EOS R, Acer nejtenčí notebook na trhu Swift 7 a Xiaomi svou novou značku smartphonů Pocophone.

Světoví IT výrobci si pro účastníky připravili také další aktivity. Prostor pro zábavu nabídnou gamingové zóny značek Acer, Samsung či LYNX, originální Canon fotokoutek a další soutěže u jednotlivých stánků.

Jak bývá zvykem, i letos bude konferencí provádět známá tvář. Tentokrát jí bude moderátorka Hana Reinders Mašlíková s tím, že na slavnostním večírku pro významné partnery společnosti eD system vystoupí slavná zpěvačka Celeste Buckingham. „Akce mimo jiné přináší možnost setkat se s mnohými obchodními a produktovými manažery nebo managementem společnosti eD system a navázat nové obchodní vztahy, či prohloubit ty stávající,“ doplnil Šimon Churý.

Letošní podzimní setkání se uskuteční 25. září v pražském hotelu Clarion od 9 hodin. Registrovat se můžete na www.edworld.cz, kde najdete další informace. Podívejte se také na videpozvánku.

Související články

Leave a Comment