Podzimní SWS RoadShow je za námi

reseller

Další letošní kolo produktového školení pro resellery uspořádal distributor SWS. Konala se v Liberci, Brně a Ostravě, tentokrát v zastoupení značek Acer, BenQ, Lenovo, Lexmark a Microsoft.

Za SWS vítal všechny přítomné vedoucí obchodního oddělení Petr Lipner a seznámil resellery s interaktivními soutěžemi, které po ukončení přednášek probíhaly přímo ze mobilních zařízení.

Dopolední část patřila půlhodinových prezentací IT výrobců, které byly nabité informacemi o nejnovějších technologiích, promoakcích, novinkách včetně kompletního průřezu stávajícího portfolia produktů a služeb.

Jako první předstoupil unit manager SWS pro značku Acer Konrad Korzeniowski, prošel stručně portfolio své značky a zmínil získání podpor a speciálních cen. Poté přišel na řadu Vít Nezkusil z BenQ. Jeho prezentace byla znázorněna na velkoplošné obrazovce umístěné na motoricky polohovatelném a pojízdném stojanu. A právě velké dotykové panely a podpora jejich prodeje byly hlavním tématem.

Jaroslav Rakušan ze společnosti Lenovo přednášel ve dvou blocích. První část se týkala partnerského programu, podpory prodeje přes partnery SWS a podpůrných nástrojů pro úspěšný prodej značky Lenovo. Ve druhé části šlo o přiblížení produktového portfolia. Po krátké přestávce unit manager SWS Jiří Karhánek seznámil přítomné s novinkami v produktech a procesech Microsoftu, přičemž hlavní důraz kladl na zapojení partnerů do CSP programu u SWS.

Závěr patřil Lexmarku a jeho zástupci Martinovi Kozderovi. Partneři získali informace o produktové nabídce a obchodních nástrojích pro podporu prodeje. V průběhu celého dne se partneři mohli seznámit na workshopu s produktovými novinkami příslušenství Crumpler.

„Letošní rok jsme se snažili obnovit formát RoadShow pro naše obchodní partnery a pevně věříme, že tato forma setkání má smysl pro všechny zúčastněné,“ uvedl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Související články

Leave a Comment