Peter Halma ředitelem přímého prodeje Xeroxu

Společnost Xerox jmenovala v únoru Petera Halmu ředitelem slovenské pobočky a přímého prodeje pro Českou a Slovenskou republiku. Cílem této změny je zvýšení podílu firmy na trhu a posílení vztahů se zákazníky.

Peter Halmo tak pokračuje v dlouhodobě nastavené strategii Xeroxu, který je na trhu lídrem v oblasti tiskových služeb. „Máme silné produktové portfolio a díky spolupráci s našimi obchodními partnery máme dobrou pozici pomoci těmto společnostem v jejich digitální transformaci. Těším se na výzvu ještě více posílit naši pozici na trhu,“ uvedl Peter Halmo, Director of Slovakian Operations & Director of the Direct Sales for CZ/SK.

Od září 2017 působil Peter Halmo jako obchodní ředitel pro Slovenskou republiku, kde se zaměřil na nárůst prodeje a pozice společnosti Xerox na Slovensku. Do týmu Xerox přinesl bohaté zkušenosti z oblasti obchodu z předcházejících zkušeností ve společnostech IBM a Lexmark. „Dosavadní manažer slovenské pobočky Jaroslav Slováček odešel po 42 letech v Xeroxu do zaslouženého důchodu a předání jeho agendy Peterovi bylo jasnou volbou. Peter v uplynulém roce prokázal, že má hodně manažerských zkušeností. Jeho zkušenosti vytvářejí příležitost zvýšit náš podíl na trhu, udržet, a ještě posílit výborné zkušenosti zákazníků s našimi službami,“ řekla Veronika Brázdilová, generální ředitelka společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Související články

Leave a Comment