Partnerské setkání 2N 2018 se účastnil jeden ze zakladatelů Axis Communications

2nsetkani

Na Partnerském setkání 2N, které proběhlo na konci září, výrobce 2N Telekomunikace blíže svým partnerům představil produkty uvedené do prodeje v průběhu roku a také ty, které budou k dispozici na trh v nejbližší době. Nové odpovídací jednotky, redesign přístupových jednotek to vše a mnohem více měli návštěvníci možnost vidět na vlastní oči.

Původně české společnosti 2N, kterou v roce 2016 koupil švédský výrobce bezpečnostních kamer Axis Communications, se i pod novým vedením dobře daří a celosvětově roste. Během dvou intenzivních dnů měli účastníci možnost vyslechnout si 22 tematických přednášek. Hlavním tématem setkání byla spolupráce a vytváření příležitostí na vybraných trzích (například na americkém trhu je 2N jedničkou v segmentu IP interkomů). K tomu mají napomoci i nedávno představené produkty v portfoliu, jako jsou 2N Indoor Talk, 2N LTE Verso, 2N Indoor Touch 2.0 či nově dostupné služby (2N Remote Configuration a 2N Site Management) na portálu My2N. V následujícím roce se pak portfolio rozroste o 4‘‘ audio-video jednotku 2N Indoor Compact a 2N Indoor Touch Slim, který hned na první pohled zaujme svoji tenkostí a unikátním designem.

Druhý den byl ve znamení bližšího pohledu na využití portálu My2N a cloudových služeb, které dávají 2N konkurenční výhodu a systémovým integrátorům do ruky nástroj, který dokáže vzdáleně spravovat 2N zařízení bez dodatečných investic. Na setkání nechyběl ani jeden ze zakladatelů Axis Communications a podle odborníků nejvlivnější světová osobnost v oblasti bezpečnostních technologií, Martin Gren. Ve své prezentaci hovořil o vzájemných synergiích 2N a Axis. „Dva roky po akvizici 2N mohu říci, že to byla skvělá volba. 2N je společnost s velmi podobnou kulturou jako Axis a od začátku jsme věděli, že to bude fungovat,“ uvedl.

2N navíc vyslyšelo požadavky našich zákazníků a 2N IP Base se dočká nových barevných kombinací, a to modré, šedé a stříbrné, které doplní již stávající černou. V neposlední řadě budou do konce roku uveřejněny kombinované přístupové jednotky 2N Access Unit RFID & Bluetooth, 2N Access Unit RFID & klávesnice, poskytující ideální řešení ve chvíli, kdy chcete použít dvě různé přístupové metody. V příštím roce pak bude uvedena na trhu přístupová jednotka 2N Access Unit Mullion style, jako alternativní varianta do prostor, kde je potřeba instalovat užší kompaktní zařízení.

To a mnohem více můžete vidět v přiloženém videu. Zajímají vás informace o připravovaných produktech? Kontaktujte obchod@2n.cz.

Související články

Leave a Comment