Partneři SUSE na střelnici

SUSE Enterprise Storage

Společnost SUSE uspořádala pro své partnery z řad systémových integrátorů, výrobců hardwaru a dodavatelů služeb akci se zábavným programem. Netradiční setkání se konalo koncem října v pražské střelnici Prague Armory. SUSE společně s DNS představilo dvěma desítkám účastníků produktové novinky, inovace v partnerském programu a výhody, proč se vyplatí se SUSE spolupracovat.

Partneři SUSE mohli také vidět detailní ukázku partnerského portálu, na kterém lze najít spoustu užitečných informací, školících materiálů a také získat přístup k testovacím licencím SUSE zdarma.

„Našich partnerů se velice vážíme a snažíme se je podporovat v maximální možné míře. SUSE prodává své technologie v 90% případů přes partnerský kanál. Proto je pro nás dobře fungující partnerská síť tak důležitá,“ uvedl Miroslav Kořen, regionální manažer SUSE pro Českou republiku a Slovensko.

Z produktových novinek SUSE představilo například novou verzi softwarově-definovaného úložiště SUSE Enterprise Storage 5.5, které splňuje požadavky na spolehlivost a cenovou dostupnost pro firmy všech velikostí. Novinka funguje na technologii Ceph a umožňuje firmám transformovat jejich úložiště, ušetřit a zároveň získat možnost úložiště flexibilně rozšiřovat. Došlo také na představení novinek v SUSE OpenStack Cloud, nástroji pro vytvoření vlastního privátního cloudu. Nechyběly ani linuxové kontejnery a jejich orchestrace pomocí Kubernetes (SUSE CaaSP) a představení nejnovějšího přírůstku do produktového portfolia, SUSE Cloud Application Platform, postavené na bázi komunitního projektu Cloud Foundry.

Na prezentační část partnerského dne navázalo o akční odpoledne, během něhož si účastníci mohli vyzkoušet střelbu na terče pod vedením profesionálů ze střelnice Prague Armory. Ve dvou skupinách spolu soutěžili o věcné ceny od DNS a SUSE.

Související články

Leave a Comment