Ostravský distributor odveze dva resellery na formuli 1

distributor odveze dva resellery na formuli 1

Jedna z nejlákavějších výher, o kterou zákazníci distributora eD‘ system mohli před Vánoci soutěžit, našla své vítěze. Květnový prodloužený víkend v Monaku za zvuku formulí 1 vyhráli dva zákazníci, kteří se svým tipem nejvíce přiblížili správné odpovědi na soutěžní otázku.

O nevšední zážitek zákazníci distributora eD‘ system soutěžili v rámci podzimní promoakce, která probíhala jak v Česku, tak na Slovensku. Kromě dosažení potřebného obratu musel výherce odpovědět na soutěžní otázku vztahující se k počtu vyskladněných balíků ve skladech v Ostravě a Bratislavě.

Na luxusem oplývající Azurové pobřeží se vydají Bohumil Dach, vítěz české soutěže, a Samuel Matrka, vítěz slovenské akce. K těmto zákazníkům se připojí jejich obchodní manažeři Michal Dykast z pražské pobočky eD a Marián Csonka z pobočky bratislavské.

„V prvním okamžiku jsem si myslel, že si ze mě ředitelka pobočky Dana dělá srandu, ale pak jsem si uvědomil, že jsem opravdovým vítězem zájezdu formule F1 a že mám před sebou úžasný zážitek díky eD,“ uvedl výherce soutěže Bohumil Dach.

Samotný závod formulí 1 bude však jen jedním z mnoho zážitků, který je pro výherce připraven. Nabitý čtyřdenní program nabízí také účast na kvalifikačních jízdách a prohlídku boxové uličky, tzv. pit-lane, kde se účastníci mohou potkat i vyfotit s jezdci F1 a prohlédnout si z blízka vozy F1. Skvělou podívanou si pak užije také během závodů formulí 2, GP 3 nebo Porsche Supercupu.

„Zájezd jsme plánovali tak, aby byl pestrý a nabitý aktivitami. Věřím, že si prodloužený víkend jeho účastníci skutečně užijí a odvezou si spoustu zážitků,“ uvedl Daniel Vondráček a dodal, že kromě Monaka se bude moci výherce podívat také do dalšího města francouzské riviéry – Nice. Pobyt nabídne jak prohlídky měst, tak možnost nákupů v zemi módy i koupání v azurovém moři.

Související články

Leave a Comment