Ondřej Bačina už není v Dell EMC

Ondřej Bačina

Po dvanácti letech v Dell EMC a Dell Ondřej Bačina oznámil svůj vstup do společnosti IT Friends jako společník a zároveň zde bude plnit pracovní povinnosti v roli CTO a CMO.

Ing. Ondřej Bačina (42 let) má ze své funkce na starosti poradenskou činnost pro zákazníky ohledně digitální transformace a IT řešení. Zejména pak nejnovější technologické trendy, jako je Hyperkonvergovaná infrastruktura, škálovatelné IT a Software Defined Datacenter. Dále pak strategické využívání marketingových fondů pramenících z Dell EMC Platinum partner úrovně.

„Moc se těším, jak odložím sluchátka z regionálních callů a vrhnu se zase zpátky do interakce s reálnými zákazníky. Věřím, že moje dlouholetá zkušenost z korporátního prostředí a znalost (na)trhu bude dobrým pomocníkem,“ dodal Ondřej Bačina.

Ondřej Bačina pracoval ve společnosti Dell EMC (dříve Dell Czech Republic) přes 12 let, kde prošel od konzultantských pozic, až po marketingové a manažerské. Vystudoval inženýra pro Finance a Marketing na soukromé vysoké škole Finanční a správní. Hovoří anglicky a německy.

Související články

Leave a Comment