Nového Cebitu se zúčastní až 2 800 firem

CEBIT 2018

V polovině června začne v Hannoveru evropský festival obchodu s radikálně změněnou koncepcí věnovaný inovacím a digitalizaci. Nový Cebit spojuje obchod v digitálním hospodářství s festivalovými prvky a posouvá do středu pozornosti téma digitální transformace hospodářství a společnosti.

Cebit představí všechny technologie, které jsou motorem digitální transformace. Je to umělá inteligence, Blockchain, Security, IoT a 5G, Human Robotics, VR/AR, drony, Collaboration & Workspace 4.0 a Future Mobility. Zaměření na digitální megatrendy se vyplatilo, protože všechny velké společnosti, které rozhodujícím způsobem ovlivňují digitální transformaci, budou na veletrhu přítomné.

K významným partnerům, kteří jsou zastoupeni na veletrhu Cebit, patří Huawei, IBM, Salesforce, SAP, Vodafone a Volkswagen. Dalšími společnostmi, které se zúčastní veletrhu, jsou Atos, Datev, Intel, Software AG, Deutsche Telekom, Facebook, HPE, Rittal, Oracle, Atlassian, Lancom, AVM, Materna, Oracle, LG, Bundesdruckerei, Fraunhoferovy ústavy, KIT, DFKI, Deutsche Bahn, Deutsche Bank, ADAC, Ionity, Secusmart, Aldi Nord, BASF, Bundesbank, Continental, EY, Lufthansa Industries, Verfassungsschutz, Bundesnachrichtendienst, Redbull, Melitta, Bio-Zisch Goldberg a řada dalších. Organizátoři očekávají také účast více než 350 startupů. Cebitu se zúčastní okolo 2 500 až 2 800 firem asi ze 70 zemí.

Čtyři prvky nového veletrhu Cebit spojí na výstavišti technologii s emocemi, navazování obchodů s radostí a byznys s festivalem. Element d!conomy ukáže profesionálům oboru IT, co je potřebné pro digitalizaci – produkty a řešení, která už dnes umožňují firmám být rychlejší, efektivnější a úspěšnější.

V rámci d!tec umožní veletrh pohled do budoucnosti. V centru pozornosti budou například digitální technologie jako je umělá inteligence, Blockchain, Human Robotics, VR/AR.

D!talk zahrnuje program konferencí, na kterých vystoupí více než 600 mezinárodních mluvčích, kteří během pěti veletržních dnů veletrhu CEBIT promluví celkem na deseti pódiích. Pódia jsou umístěna v několika halách, kde poskytnou prostor pro inspiraci, diskuse a networking.

V srdci výstaviště nového veletrhu Cebit je d!campus, který je spojením všeho. Jako emoční centrum se stane na ploše velké jako téměř deset fotbalových hřišť místem pro inscenaci technologií a značek, propojení, interakci a nenucenou výměnu zkušeností. Současně se zde odehraje umělecká část festivalu s dýdžeji a živou hudbou mezinárodních hudebních skupin.

Nový veletrh Cebit začne 11. června a bude trvat do 15. června. Více informací na www.cebit.de.

Související články

Leave a Comment