Nová certifikace pro Office 365

Reseller Channel VAR

Společnost Polycom jako dodavatel audio a videokonferenčních produktů a řešení pro vzdálenou spolupráci, zákazníkům nabízí rovněž snadno použitelné integrované multiplatformní systémy pro sjednocenou komunikaci. V této oblasti hraje významnou roli dlouhodobé strategické spojenectví se společností Microsoft.

Polycom je nejdůležitějším partnerem Microsoftu v oblasti řešení pro audiovizuální komunikaci a díky tomu je zajištěna vysoká míra interoperability mezi komunikačními systémy Polycom a platformami Microsoft Lync, Skype for Business a kancelářskými aplikacemi MS Office. Polycom se navíc stal oficiálním partnerem Skype Operations Framework.

Nejnovějším výsledkem výše zmíněné spolupráce je certifikace osvědčených videokonferenčních systémů Polycom RealPresence Group Series pro Microsoft Skype for Business v rámci kancelářského balíku Office 365. Uživatelé tak získávají výkonné, flexibilní ale především snadno použitelné nástroje pro komunikaci a vzdálenou spolupráci, které jsou přirozenou součástí jejich kancelářských aplikací.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související články

Leave a Comment