Na pozici Global Channel Chief společnosti Dell Technologies nastupuje Rola Dagher

Rola Dagher

Společnost Dell Technologies oznámila, že do funkce Global Channel Chief byla jmenována Rola Dagher, která se vrací po třech letech na pozici prezidentky společnosti Cisco Systems v Kanadě. Bude odpovědná za globální partnerskou strategii a vizi, podporu partnerů a koncepci partnerských programů. Své nové role se ujme 7. září. Rola Dagher bude pracovat v týmu Billa Scannela, prezidenta společnosti Dell Technologies pro globální prodej a vztahy se zákazníky.

Dříve zastávala obchodní a manažerské pozice v enterprise segmentu a segmentu infrastrukturních řešení společnosti Dell, předtím se 13 let podílela na řízení obchodních kanálů společnosti Bell Canada. Během své kariéry vždy prokazovala schopnost zpřehledňovat a zjednodušovat vztahy s partnery a zákazníky.

„Pro Dell je podpora prodejních kanálů naprostou prioritou. S Rolou na pozici globální ředitelky pro prodejní kanály máme šanci pokračovat v dlouhé řadě úspěchů, která se táhne již od založení společnosti Dell Technologies. Rola se rozvojem vztahů s distribučními partnery dlouhodobě intenzivně zabývá a nás velmi těší, že se nyní bude věnovat našim prodejním kanálům, z nichž každoročně plynou objednávky v hodnotě 52 miliard dolarů. Věříme, že do nich vnese větší srozumitelnost a předvídatelnost pro naše partnery,“ říká Bill Scannell.

Partnerský program společnosti Dell Technologies je koncipovaný s ohledem na jednoduchost, předvídatelnost a ziskovost. Partneři volají po ještě větší předvídatelnosti obchodního vztahu. Z toho důvodu společnost Dell v jednotlivých regionech propojuje vztahy s distribučními partnery s hlavními obchodními týmy.

„Partneři jsou základem našich úspěchů, ke kterým přispívá nadšení a zápal celého týmu. Chci naslouchat a učit se a prostřednictvím našich partnerství dosáhnout toho, abychom poskytovali nejlepší řešení pro transformaci a digitálně orientovaný přístup k zákazníkům. Těším se, že budu moci dále stavět na našich dlouhodobých vztazích s partnery a pomáhat této skvělé firmě k dalším úspěchům,“ říká Rola Dagher.

Rola Dagher přebírá pozici po Joyce Mullen, která v červenci oznámila, že se po 21 letech ve společnosti Dell rozhodla svoji kariéru ve firmě ukončit.

Související články

Leave a Comment