Mechanická klávesnice s unikátními spínači

ZOWIEbyBenQ_CeleritasII

ZOWIE by BenQ představuje klávesnici Celeritas II. Je určena pro eSport hráče a nabízí speciálně vyvinuté optické spínače a jednobarevné podsvícení v kompaktním designu.

ZOWIE by BenQ Celeritas II je vyhotovena v tradičním designu značky. Pevnou konstrukci černé barvy doplňuje tmavě růžové logo ZOWIE a podsvícení stejné barvy s nastavitelnou intenzitou. Klasické rozložení kláves obsahuje také numerický blok, dlouhý levý shift a funkční klávesu pro ovládání multimediálních tlačítek a již zmiňované intenzity podsvícení.

Klávesnici lze plně využívat bezprostředně po zapojení bez nutnosti instalace ovladačů. Vlastní speciálně navržené optické spínače zabraňují nepopulárnímu dvojkliku a na rozdíl od standardních optických spínačů disponují nově navrženým optimálním a přesným „předstisknutím/nacvaknutím“ a konzistentním odporem kláves. Samozřejmostí je dlouhá životnost.

ZOWIE by BenQ Celeritas II bude k dispozici na trhu v průběhu června 2017 za doporučenou koncovou cenu 3999 Kč s DPH v České republice a 154,99 euro s DPH na Slovensku.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související články

Leave a Comment