Lenovo buduje chytřejší a inteligentnější domovy

Lenovo smart

Společnost Lenovo představila novou řadu zařízení Smart Home Essentials pro chytřejší a inteligentnější domov. Nedávno spuštěný produkt Lenovo Smart Display signalizuje rostoucí a multiplatformní AI ekosystém a ambice společnosti v kategorii inteligentních domácností.

Aplikace Lenovo Link slouží jako centralizované řídicí centrum pro nastavení a správu všech zařízení, na rozdíl od jednotlivých aplikací pro každé zařízení. Uživatelé mohou ovládat skupiny zařízení najednou nebo je automatizovat, aby mohli provádět určité akce v danou dobu v průběhu dne. Nejen, že je Lenovo Smart Home Essentials kompatibilní s nástroji Google Assistant a Amazon Alexa 1, ale umožňuje nastavovat, automatizovat a řídit různé aspekty domova pouze pomocí hlasu skrz Lenovo Smart Display.

Lenovo Smart Essentials zahrnuje:

  • Lenovo Smart Plug – malé, na použití jednoduché zařízení, které lze připojit do libovolné zásuvky, umožňující uživatelům ovládat jakékoli kompatibilní zařízení, které je do něj zapojeno.
  • Lenovo Smart Camera – inteligentní kamera, která vám umožní sledovat živé videozáznamy v domácnosti, dokonce i v noci díky infračervenému nočnímu vidění. Vestavěný mikrofon
    a reproduktor umožňují obousměrný zvuk.
  • Lenovo Smart Bulb – inteligentní žárovka, se kterou mohou uživatelé vzdáleně naplánovat a přizpůsobovat teplotu barev a jas světla, nebo zapínat a vypínat světlo odkudkoli a kdykoli prostřednictvím aplikace Lenovo Link.

Řada produktů Lenovo Smart Essentials bude dostupná od listopadu v USA a očekává se, že se později dostane i na další trhy včetně EMEA.

Související články

Leave a Comment