LAMA Plus autorizovaným distributorem kalkulaček Citizen

Citizen

LAMA Plus rozšířila svoji nabídku kancelářských potřeb o kalkulačky Citizen. Podpisem distribuční smlouvy s platností od srpna se tak stala autorizovaným distributorem Citizen s kompletní nabídkou kalkulaček této značky. Distributor resellerům tímto nabízí nejširší portfolio značkových kalkulátorů mezi IT distributory čítající 7 značek a více než 300 typů kalkulaček.

Společnost Citizen Systems produkuje kalkulátory a tiskárny Citizen od roku 1964. Je dceřinou společností Citizen Group, která se zabývá celosvětovou produkcí hodinek a hodinářských komponentů již od roku 1930. Citizen nabízí extrémně široký a rozmanitý sortiment od kompaktních kapesních zařízení až po vysoce sofistikované modely kalkulaček. Stolní, kapesní i vědecké kalkulačky v designovém provedení, business i profi řadách a aktuálně také kalkulačky v ECO režimu s použitím recyklovaných materiálů bez nutnosti napájení bateriemi. Stejně jako hodinky Citizen přináší i řada kalkulaček přesnost a spolehlivost, inovativní technologie a design ve spojení s funkčností, tak aby vyhovovala potřebám zákazníků po celém světě.

„Navázání spolupráce se značkou Citizen je jeden z dalších kroků naší vize poskytování těch nejlepších služeb komplexního dodavatele spotřebního materiálu, počítačových doplňků, herních periferií a kancelářských potřeb ve vysoké kvalitě a za nejlepší ceny na trhu,“ říká produktová manažerka Markéta Pejchlová, která se ve společnosti LAMA Plus věnuje nákupu doplňků pro IT a kancelář.

„Kalkulačky Citizen nově u nás mohou zákazníci nakupovat nejen za skvělé ceny, ale zároveň s nákupem sbírají tzv. eBody. Získané eBody pak mohou využít na nákup vybraného zboží za výjimečné eCeny nebo k úhradě dopravného a v neposlední řadě si nasbírané eBody mohou šetřit na předvánoční období k nákupu dárků pro své blízké. A to není všechno. Od 20. 8. 2018 vyhlašuje LAMA Plus promo akci, při které získávají partneři za nákup kalkulaček Citizen vstupenky do multikina CineStar. Takže letos do školy – jedině s kalkulačkou Citizen,“ dodává Markéta Pejchlová.

Související články

Leave a Comment