Joyce distributorem VoIP produktů Snom Technology

RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Společnost Joyce navázala spolupráci s německou společností Snom Technology. Obě se specializující na IP komunikace. Firma Joyce se tak stala autorizovaným distributorem VoIP produktů značky Snom Technology pro Českou republiku a Slovensko.

Snom, značka VoIP telefonů pro profesionální a byznys využití, se sídlem v Berlíně, byla založena v roce 1997. V novém partnerství se tak spojuje kvalita Snom Technology v oblasti VoIP řešení s více než 20 lety regionálních zkušeností Joyce na poli telekomunikací.

Hana Jarošíková, jednatelka Joyce, k touto partnerství uvedla: „Rozhodli jsme se rozšířit naše portfolio o druhou značku IP telefonů. Německý Snom a jejich inovativní produkty jsou všeobecně známé. Jsme tedy velmi rádi, že se stáváme jejich prvním autorizovaným distributorem pro Českou republiku a Slovensko. Získáváme tím výborného a spolehlivého partnera a těšíme se na vzájemně přínosnou spolupráci.“

Obchodní partneři i koncoví uživatelé se mohou těšit na pestrou nabídku a zajímavý design IP telefonů Snom Technology. Partneři a reselleři budou také profitovat z výhod partnerského programu, promoakcí a vzdělávacích aktivit.

Společnost Joyce tímto krokem dále posiluje svoji pozici ve VoIP oblasti. S širokou nabídkou produktů a řešení značek RTX, Snom Technology, Vocovo, Well, Yealink a Yeastar nabízíme našim obchodním partnerům a jejich uživatelům i naše tradičně silné technické zázemí s více než 20 lety obchodně-technických zkušeností.

„Jsme velice rádi, že se právě Joyce se stal naším distributorem pro Českou republiku a Slovensko. Tato spolupráce nám umožní zvětšit náš dosah s regionálním a spolehlivým expertem a věříme v to, že zákazníci určitě budou nanejvýš spokojeni s našimi produkty i VoIP službami. Odběratelé společnosti Joyce také budou profitovat z výhod našeho partnerského programu,“ řekl Gernot Sagl, výkonný ředitel společnosti Snom Technology.

Související články

Leave a Comment