Jarní SWS RoadShow 2019

Během dvou březnových týdnů uskutečnil distributor SWS sérii roadshow v šesti městech za účasti značek 3M, BenQ, Brother, Fujitsu, Lenovo, Microsoft a Xiaomi. Konkrétně šlo o prezentaci Praze, Ostravě, Brně, Jihlavě, Hradci Králové a Plzni. Celkově se akce zúčastnilo 140 resellerů z celé republiky.

Za SWS přivítal všechny přítomné vedoucí obchodního oddělení Petr Lipner, seznámil účastníky s programem dne, představil firmu SWS, značku Crumpler a připravil zákazníky na interaktivní soutěže, které probíhaly po ukončení každé přednášky. Prakticky každý návštěvník Roadshow si odnesl nějakou pozornost za svůj zájem o novinky ze světa IT.

Průřez přednáškami
Jako první předstoupil zástupce značky Xiaomi Marek Michl z firmy Beryko a obeznámil přítomné se sortimentem značky v oblasti ECO – produktů pro domácnost a zábavu. Od robotických vysavačů, čističek vzduchu přes elektromobilitu a automatizaci domácnosti – všechny produkty byly ukázány v provozu a reselleři si je mohli vyzkoušet v rámci workshopu všech značek, který probíhal v rámci celé akce. Poté přišla na řadu značka Lenovo, v přednáškách se střídali Jaroslav Rakušan a produktový manažer SWS Radek Števček. Jejich prezentace byla průřezem portfolia notebooků a desktopů Lenovo, dále byly zmíněny partnerské programy a nástroje pro podporu prodeje značky.

Po první přestávce následovala prezentace značky Fujitsu zaměřená především na oblast serverů a datových úložišť, opět s akcentem na komplexní podporu partnerů při přípravě a realizaci řešení v této oblasti jejich obchodu. Vít Nezkusil z BenQ odprezentoval na velkoplošné dotykové obrazovce, umístěné na polohovatelném a pojízdném stojanu. A právě velké dotykové panely, se zdůrazněním výhodnosti jejich prodeje a kvality podpory při jejich prodeji, byly hlavním diskutovaným tématem. Patrik Havrda a Michaela Čiháková za 3M se zaměřili na ergonomii pracovního místa v IT oblasti, dále pak na bezpečností filtry značky a jejich možnosti použití v různých oblastech IT.

Po občerstvení a další části workshopu nastal čas pro Brother. V průběhu roadshow se v přednáškách vystřídali zástupci značky – Vít Vyhnálek, Martin Kristián a Michal Peter. Partneři získali informace o aktuální produktové nabídce značky a obchodních nástrojích pro podporu prodeje. A jako poslední vystoupil Unit Manager SWS Jiří Karhánek, který seznámil přítomné partnery s novinkami v produktech a procesech u Microsoftu, přičemž hlavní důraz kladl na zapojení partnerů do CSP programu u SWS.

„Jarní řada SWS Roadshow 2019 potvrdila, že má své místo mezi akcemi, které SWS pořádá pro obchodní partnery, a věříme, že tato forma setkání má a bude mít smysl a přínos pro všechny zúčastněné,“ řekl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Související články

Leave a Comment